Wpis z mikrobloga

nie jestem przeciwnikiem aborcji chorych płodów. Może dlatego ten tekst mnie nie rusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KubKa: Twoje podejście i podejście księgarni do tego tematu jest głupie. To że ktoś urodził się zdrowym, nie znaczy że zawsze będzie zdrowy. I nie trzeba czekać do schyłku życia, są przypadki w których niepełnosprawność została nabyta w ciągu pierwszych lat życia. Poza tym nie stwierdzisz czy ów "płód" jest,
@KubKa: Większość nie czepia się przecież odmowy jako tako, tylko tego ostatniego idiotycznego wyrażenia. Przecież dziecko może stać się niepełnosprawne po urodzeniu.
@UowcaTroli: Chyba cię #!$%@?ło lekko jeżeli od razu w takim zapytaniu widzisz socjalistyczne "należy mi się". Od kiedy to zwykłe zapytanie o rabat, to socjalizm? Właśnie jak najbardziej prowadzenie organizacji charytatywnych jest prawicową ideą, bo pieniądze dają ci co chcą, a nie wszyscy w formie narzuconych podatków.
Widzę,
@UowcaTroli: No właśnie, kto pierwszy wydał osąd bez znajomości całej korespondencji? Ja czy ty? Więc może zastosuj się do własnych rad i nie wyjeżdżaj z tak ostrym językiem dopóki nie poznasz całości.

Są od tego fundacje.

Od czego są fundacje? od pytania czy drukowania ulotek? Bo mi coś się wydaje, że właśnie fundacje m.in. w ramach takich akcji i zapytań skierowanych do przedsiębiorców szukają oszczędności i finansowania.

nie wiadomo na jaką
@flager: ale czy taki głupi tekst jest podstawą do życzenia facetowi jak najgorzej? żeby spłonął w piekle?? o co jest ta cała zadyma?? bycie gburem, nawet głupim nie jest zabronione ani karalne. śmiać mi się chce jak czytam ze nie miał prawa tak napisać... tez jestem matką. całe szczęście zdrowego dziecka. Ale spie.dolenie matek mnie przeraża
@KubKa: Nie widzę tutaj żadnego życzenia jak najgorzej więc się do tego nie odniosę, FB nie mam więc się nie orientuję czy coś takiego miało miejsce. Gdybyś wkleiła komentarze, o których teraz wspomniałaś, to byłaby inna rozmowa. Sądziłem, że tutaj tylko dyskutujemy o tym feralnym ostatnim zdaniu.
@KubKa: pewnie, że oburza. wystarczy nic nie odpisywać albo po prostu zakończyć wypowiedź na tym, że nie pomogą, bo otrzymują dużo podobnych wiadomości. zgadzam się, że każda firma chce zarobić, a nie być instytucją charytatywną, ale większości z nas zdarzyło się pomóc komuś potrzebującemu, nawet jeżeli sami za wiele nie mamy.

edit: k*rwa, czytanie ze zrozumieniem.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale swojego komentarza nie edytuję.
@KubKa: To może zawody! Na zgodę.
Bez dyskryminacji niepełnosprawnych.
Niech biegną ma 200 metrów. Ten gość i dzieciak. Jak facet przegra, to robi druk za darmo. Jak wygra, to zapominamy o sprawie.
Będzie ok?
@KubKa: jak tylko założyłem firmę to codziennie zaczęły do mnie przychodzić maile typu "mam fajny fanpejdż na facebooku, wyślij mi 10 kubków, a ja zrobię Ci reklamę", albo "mam 500 folołersów na insta, wyślij mi kubki to wrzucę na instagrama" i cała masa tych z kategorii "mam niepełnosprawne to i tamto, wyślij kubki", czy nawet coś w stylu "wyślijci darmo kubki, inaczyj odchodzu, żegnajci, klient".

Serio, czasem świerzbiło, żeby pojechać jakimś
@nietopies: mógł, ale moim zdaniem ma rację. Ludzie mają wady, o których wiedzą, jak np. problemy z tarczycą czy inne endokrynologiczne, zaburzenia neurologiczne, sercowe, naczyniowe i skórne. Potem dobierają se kogoś z kolejnym zestawem wad genetycznych i potem się dziwią, że dziecko jest jakie jest.

Ja miałem uchyłek Meckela (wycięty), zapalenie wyrostka a do tego posiadam progenię szczękową, zatem mam poważne wątpliwości czy w ogóle mieć dzieci (rodziny i tak nie
@KubKa: bardzo mnie bawi to co się dzieje na ich fb. Jaki wylew jadu! Jaka hipokryzja! Jakieś sugestie by właściciel sam miał wypadek i stał się niepełnosprawny, obrażanie, wypisywanie jakichś nieprawdziwych rzeczy, których ten człowiek nigdy nie napisał. No dramat. A większość z tych ludzi ma oczywiście w swoim zdjęciu profilowym zdjęcie swojego dziecka. Jednak da się po tym rozpoznać debila.
tajemnica korespondencji


@pogop: poczytaj sobie czym jest tajemnica korespondencji

zastanawia mnie czy to nie próba wyłudzenia darmowego wydruku...


@KubKa: poważna ty jesteś w ogóle? Masz rozum i godność człowieka? Ja bym się niemiłosiernie #!$%@?ł będąc matką chorego dziecka i czytając w odpowiedzi na prośbę o RABAT a nie o ZROBIENIE ZA DARMO że nie pomogą bo nie im oceniać sens płodzenia chorych dzieci. Po ludzku byłoby mi ogromnie przykro.

Wyobrażasz
godności to nie mają ci co ubliżają człowiekowi i życzą żeby spłonął w piekle. godności nie mają ci którzy życzą żeby dzieci tego faceta były chore...


@KubKa: ty za to posądzasz kogoś kto wrzucił to zdjęcie o próbę WYŁUDZENIA nie mając na to żadnych dowodów czy podstaw
@pogop: Tajemnica korespondencji jest brana pod uwagę tylko wobec stron, które nie są ani adresatem, ani odbiorcą treści.
Jeżeli wiadomość jest pisana przeze mnie lub adresowana do mnie, to mogę ją upubliczniać.

@KubKa: Takich komentarzy również nie popieram i uważam, że są przesadzone.
@KubKa: też, poza tym piszesz o skrajności, tak samo poczytaj komentarze pod swoim wpisem (dodałem podobny, ale go usunąłem widząc jad który się wylewał), ludzie traktują ją jak złodziejkę która chciała wydymać firmę na darmowe ulotki itd.
@Adams_GA: a wiesz dlaczego? bo jest masa karyn którym wydaje się że im się wszystko należy i próbują wykorzystać dobroć innych ludzi. tak zwyczajnie. jak się człowiek parę razy sparzy, pozna ich sposób bycia, to się potem #!$%@? jak znowu taka coś chce. nie znam kobiety z maila. nie podobają mi się jej komentarze podsycane jadem znajomych. nie podoba mi się ta wywołana guwnoburza. bo ktoś śmiał jom obrazić i wszystkie
nie podoba mi się ta wywołana guwnoburza. bo ktoś śmiał jom obrazić i wszystkie polskie matki niepełnosprawnych dzieci a nie ma prawa


@KubKa: obraził? Obraził. Napisał bardzo niestosowny mail. Napisał. Nie potrafi przeprosić? Nie potrafi. Nie ma znaczenia czy wcześniej ktoś go 1000 razy #!$%@?ł swoją postawą, pewnych rzeczy się nie pisze i tyle. Tego wymaga przyzwoitość. A czy ktokolwiek próbował coś wykorzystać? Napisali do drukarni zwykłą ofertę, a oni zamiast
@Adams_GA: może poczuła się obrazona że nie chcieli oceniać jej wiarygodności. nie napisali że spodzila chore dziecko to niech je leczy. nie napisali ze mogła się wyskrobac. napisali że nie im oceniać. a to jak to odebrała to jej sprawa. mogła to olać. ale fajniej zrobić sobie rozgłos. może więcej kasy dostanie