Wpis z mikrobloga

@nietopies: Tak szczerze? Nie rozumiem piania. Fajne efekty i muzyka i poza tym nic więcej - NIC! Przez 90 % filmu jadą w jedną stronę, resztę wracają - w tym momencie myślałem że wyłączę. Film kompletnie nieciekawy i pozbawiony sensu. W dodatku fabuła jest mdła do porzygu, tak samo dialogi i szczerze mówiąc czekałem na ten film bardzo. po zapowiedziach, trailerach itd. Gdyby ktoś mnie posadził i kazał obejrzeć bez przygotowania
@czokon: A o co niby chodziło w poprzednich Mad Maksach? Faktycznie była jakaś fabuła, ale tylko po to, żeby zbudować napięcie przed rozwałką na którą wszyscy czekali. W tym filmie reżyser po prostu pomija okres oczekiwania i na pełnej #!$%@? wbija na pustynię siać zniszczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Flypho: Hmm Twych słów nie zamierzam podważać bo prawisz mądrze. Uściślijmy więc - mimo mojej wysokiej tolerancji na wszechobecną #!$%@? i tylko kilku przebijających się perełkach w światowym kinie, a także jako laik w dziedzinie sztuki filmowej ale i człowiek który potrafi dostrzec piękno obrazu, wspaniałą oprawę dźwiękową czy też grę aktorską na poziomie więcej niż zadowalającym - w mojej opinii film ten jest "nijaki" i dostał by u mnie maks