•  

  Dziś w #polecamnaandroida gra Alto's Adventure, niekończąca się snowboardowa odyseja, która na tej platformie zadebiutowała niecały miesiąc temu (klik).
  W grze wcielamy się w postać młodego pasterza, któremu to, niestety, rozpierzchły się lamy. Pasterz, jak to pasterz, goni je, a że tereny są górzyste, a on sam przy okazji jest też zapalonym snowboardzistą, robi to korzystając ze swojej deski.

  Schemat gry jest banalny i znany z wielu innych produkcji; poruszamy się wciąż do przodu próbując przy tym wykonać postawione przed nami zadania (mimochodem starając się także śrubować wynik punktowy, najlepszą odległość i tak dalej), sterowanie ogranicza się do pojedynczych kliknięć w ekran i... to właściwie tyle. Gra jest przede wszystkim bardzo ładna, muzycznie również radzi sobie całkiem dobrze, a płacić za nią nie trzeba. Właściwie nie ma nawet reklam. Szczerze polecam, może niekoniecznie na długie godziny, ale na pogranie od czasu do czasu na pewno.

  źródło: i.imgur.com

  +: antros, s......0 +3 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ej Mirki, dobrze zrobiłem?
  Szedłem sobie do kolegi i nagle słyszę, że ktoś przytarł samochodem. Odwracam się, a tam jakaś baba yarisem wpieprzyła się w stojący samochód. Zatrzymałem się i patrzę, co zrobi. Wycofała, pojechała 50 metrów dalej zaparkować. Poszedłem za nią, a ta ruszyła i spieprzyła stamtąd :D Blachy zapamiętałem, i wracam do tego samochodu, w który się babsko wpieprzyło. Chciałem jakąś kartkę zostawić, ale nie miałem nic przy sobie. Na szczęście samochód był na sprzedać i była kartka z numerem. Zadzwoniłem i w sumie dialog wyglądał mniej więcej tak:
  -Halo?
  -Dzień dobry, czy Pan sprzedaje corollę?
  -Tak, tak.
  -No to będzie Pan musiał obniżyć cenę, bo przed chwilą jakaś babka przytarła ten samochód.
  -No chyba kurwa Pan sobie żartuje ze mnie teraz.
  -Niestety nie, ale zapamiętałem tablice.

  No i w sumie to oddzwonił za jakieś 15 minut z podziękowaniami :D
  A zrobiłem tak, bo mi kiedyś też jakiś chuj przytarł samochód, ale niestety nikt nic nie widział.
  Jebać tych, co nie potrafią jeździć i jeszcze uciekają jak przytrą.

  #samochody #patologiazewsi #kierowcy #starebabyjebacpradem
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Uniwersytet Maxa Kolonko xDDDDDDDDD #bekazprawakow #heheszki #kolonko #maxkolonko #4konserwy #neuropa

  odpowiedzi (27)

 • odpowiedzi (5)