Wpis z mikrobloga

-komisja wojskowa
-idzesz na badania
-rutynowa kontrola twojego nastoletniego ciała
-najgorsze przed Tobą
badanie jajek
-stresujesz sie tak bardzo, nie wiesz co mozesz #!$%@? ze stresu
-trafiła ci sie blondyna pani lekarz lvl 25
-#!$%@?Ć#!$%@? ALE MAM FARTA
-nie przemyślałeś do końca twgo, że piękna lekarka 10/10 z ciałem 9/10 bedzie dotykać twój penis
-ściągasz gacie
-Pani wytrzeszcza oczy i nie rusza sie przed 20 sekund które były dla ciebie wiecznością
-halo prze pani
-a tak tak jjj ju ju ju już badam
-łapie twojego potężnego bydlaka w łape i rusza nim bardzo powoli
-nie miała pani badać jąder?
-a no tak
-modlisz sie aby to sie nie działo
#!$%@? mać waruj
-#!$%@?
-BACZNOŚĆ MOJA I SUTÓW PANI LEKARZ
-zakasłując mówi że wszystko w jak najlepszym porządku a uczucie na moim penis nadal dziwne
-starasz sie nie płakać, że jej tam nie puknąłeś, robisz to dla dobrej pracy i spełnienia marzeń
-wracasz do domu
-swędzi cie kutaz i masz dziwne uczucie, że coś masz na nim
-ściągasz gacie
-pod napletem malutki kwadracik
-karteczka z numerem telefonu
-czujesz wygryw odrazu wybierasz numer
-halo dziendobry znalazłem ten numer pod napletem
-Witam tu ordynator kliniki walki ze śmiertelną stulejką
-ty głupia #!$%@? lekarko #!$%@?

#heheszki #pasta #quality #komisjawojskowa #badania #stulejacontent #przegryw #stuleja #lekarz
  • 18
@boryys: ją miałem gorzej, byłem na badaniach na bilans z liceum. To było zimą zimno jak w psiarni (a wiadomo że jak zimno to penis się kurczy...) zdziwiony że nie ma kolejki wszedłem praktycznie od razu do gabinetu. Pani doktor całkiem młoda na oko 28/29 lat, ruda i że ślicznymi piegami, no po prostu wszystko co w moim typie. Początek badania standardowo, aż tu nagle prosi mnie o ściągnięcie spodni w
@dominik-ortyl: ale były jakieś podejrzenia/objawy, że się źle rozwijasz? Jak to wygląda? Lekarz patrzy - no tak, młody zdrowy pindol, można się ubrać czy po prostu lekarka kazała tylko ściągnąć spodnie a ty poleciałeś po całości?
@majorgross: przy bilansie dostajesz taka kartkę która lekarz musi Ci uzupełnić i tam jest w jednym punkcie ta skala. A badanie wygląda mniej tak, że lekarz "wbija" Ci palec jakoś z prawej strony jak się moszna zaczyna i każe Ci kaszlnąć, na szczegółach się nie znam, trzeba by kogoś z #medycyna zapytać