Wpis z mikrobloga

@Moderacja @wykop
Okazuje się, że może nie być żadnych konsekwencji za multikonto?

PS. Pozdrawiam 1XN5 za hurtowe uznanie kilkunastu zgłoszeń za "niewłaściwe" (dziś rano) użytkownika, który wprost wyzywa innych użytkowników (w tym mnie) i pozostaje bezkarny. Podobno hurtowo nie moderujecie i czytacie zgłoszenia o czym informowano TU. Czy mam rozumieć, że wróciliśmy do stanu moderowania z klapami na oczach? Bitch please ...
#afera #moderacja #moderacjacontent #4koserwy
saint - @Moderacja @wykop
Okazuje się, że może nie być żadnych konsekwencji za multi...

źródło: comment_L5iIKJjbbkjV0X9FMSj7JcdJB1NWnALJ.jpg

Pobierz
  • 4
@saint:
Robisz wpis w którym obrażasz i wyzywasz moderacje, a po zwróceniu Ci uwagi, że kierujesz się piktografią, a nie tym co jest napisane w rozpatrzeniu zgłoszenia przechodzisz na "ja w dalszym ciągu uważam, że...", a ja uważam, że się pomyliłeś i nie potrafisz się przyznać do błędu. Miłej soboty życzę. :)
@Deykun: Chyba mamy problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Pierwszy akapit dotyczy jednej rzeczy, a drugi innej. Też pozdrawiam.

Rozumiem, że jak ktoś mnie i innych wyzywa to wszystko jest cacy fajnie, a jak wy tego nie widzicie i zwracam na to uwagę to już jest źle. Przecież to jest typowa polityka Kaliego bo inaczej jak nazwiesz 40 zgłoszeń załatwionych hurtem?