Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem że na galę MMA wpuszczają z dziećmi po minie chyba małej się nie podoba taka rozrywka. Ponad to co za płytka wyobraźnia matki że zabrała córkę na walkę Tatusia. #mma #ksw #dzieci Chyba że tylko ja uważam to za mało normalne, ale sądzę jak by Bedorf zebrał łomot wczoraj to by mała miała niezłą traumę do końca życia.
allek86 - Nie wiedziałem że na galę MMA wpuszczają z dziećmi po minie chyba małej się...

źródło: comment_fEXb1GgylEt6GRu6qCdaGhUiTQCYsv17.jpg

Pobierz
  • 4
@allek86: @hardkorowymoksu: sam chyba tez bym tak nie zrobil, jednak skoro rodzina ma na chleb z tego sportu to kiedys sie dziecko i tak dowie. Po walkach tata nie czeka przez 3 tygodnie w hotelu az mu sie twarz pogoi. Kwestja tego jak sie to dziecku tlumaczy.
Kiedys ogladalem program o wlascicielach domow pogrzebowych i ludziach zajmujacych sie przygotowaniem zwlok do pochówku. W takich rodzinach dzieci bardzo wczesnie widywaly trupy,
@wyjalowiony: wiesz masz trochę racji ale co innego przeżywać to jak Tatuś dostaje cięgi a co innego widzieć go już po fakcie. Wydaje mi się że to zbyt dużo emocji jak dla takiego malucha by na to patrzeć myślę że dużo emocji ma sama żona a co dopiero dziecko.