Wpis z mikrobloga

@sargento:Drogi przez Suwałki i Suwalszczyznę, po ostatnich remontach, są spoko. Z tego co wiem projekt jest cały czas rozwijany więc wcześniej czy później będzie lepiej :)
@sargento: co zrobisz jak nic nie zrobisz? Idioci jeżdżą ciężarówkami po porządnej drodze i się rozpieprza. Nikt tego nie naprawia, bo tak jak wspomniałeś, kasa już zapłacona. Nawet u mnie w lesie, gdzie prowadzona jest dość mocna eksploatacja ( ciężarówki jeżdżą w te i z powrotem ) jest lepsza droga niż tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sargento: wiesz, czego mi brakuje na tych zdjęciach? Oznakowań Green Velo. Wtedy wyglądałyby bardziej wiarygodnie.

jeżdżą ciężarówkami


@vomalio: albo traktorami. Ale w mojej okolicy (Sandomierz) szlak Green Velo został poprowadzony polną drogą, którą od wiek wieków jeżdżą sadownicy, więc nie można mieć im za złe, że jeżdżą nadal. Co ma ich obchodzić znak postawiony obok dróżki przez sady?
@sargento: z tego co widzę u mnie, to te znaki są ustawione nawet za gęsto. Pierwsza myśl: strata kasy. Ale może tak mi się wydaje, bo znam dobrze okolice i wiem, jak jechać... Chociaż z drugiej strony - jeśli jest prosta droga bez skrzyżowań, to raczej nie ma możliwości zgubienia się.
polną drogą, którą od wiek wieków jeżdżą sadownicy,


@faramka: czyli standardowo, po polsku. Zrobić byle jak, bez wywiadu środowiskowego i potem dziwią się, że nikt nie szanuje tego :P
@faramka: mogę potwierdzić, wczoraj tamtędy jechałem rowerem, obok ścieżki biegnie droga po której jeżdżą samochody, zawsze znajdzie się jakiś cwaniak co nie szanuję i wjeżdża na DDR
@faramka: na każdym z tych zdjęć jest szlak green velo, specjalnie robiona droga jest tylko na pierwszym (nie biegnie ona przez cały odcinek, tylko do końca lasu), jest to przedłużenie ulicy Wojsławickiej od cmentarza przy ulicy Mościckiego aż do miejscowości Strupin Łanowy.
@faramka: to prawda, ścieżka jest zrobiona od cmentarza do "końca lasu" wygląda to tak jak na pierwszym zdjęciu biegnie wzdłuż drogi i lasu ale cały odcinek który jest widoczny na zdjęciach jest częścią szlaku green velo,