Wpis z mikrobloga

Strasznie jestem ciekawy oficjalnej narracji w sprawie protestu RAZEM pod KPRM. Jak na razie dowiedzieliśmy się tylko, że niszczą elewację projektorem, ale pewnie na dniach się okaże, że ten Zandberg to jakieś żydowskie nazwisko, w dodatku partia jakaś lewacka, to pewnie komuniści i złodzieje, no i jakieś szambo w postaci dziadka z Wehrmachtu lub ojca w SB może wybić.
Zagrali w brudną grę, ciekawe, czy są gotowi na konsekwencje.


#bekazpisu #neuropa #4konserwy #trybunalkonstytucyjny #polityka #partiarazem #manifestacja #razem
Pobierz znikam5 - Strasznie jestem ciekawy oficjalnej narracji w sprawie protestu RAZEM pod K...
źródło: comment_oqvB7KUoe1vBHzpJ7C6gb3Uhx8z2jR46.jpg
  • 15
@znikam5: No trochę im bedzie niezręcznie, bo do tej pory Razem to była to dobra (czytaj: nieszkodliwa) opozycja, a teraz takie świństwo rządowi zrobili. I jeszcze ludzie z KOD się dołączają i kanapki przynoszą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz już PiS musi pójśc na wojnę totalną. PiS kontra reszta świata.

W ogóle ogromny szacun dla Razem za bezbłędny instynkt polityczny. Tak zdecydowana akcja socjalistów zamyka PiS-owi narrację
@Grzmiaca_Maczuga_Dominium: Daleko mi do PiSu czy Korwina (patrz archiwum moich wypowiedzi), ale Razem to jednak gospodarczo skrajna lewica. Sam system podatkowy, który proponują spowodowałby to, że mielibyśmy najwyższe podatki na swiecie, wyraźnie wyższe nawet niż w Danii czy Szwecji.
@Ofacet: Oni chcą #!$%@?ć 40% samego dochodowego osobom, które na zachodzie łapią się w całości na kwotę wolną. Wszytsko to niby pod przykrywką opodatkowania pogatych. Średniozamożni mają płacić mają ~40%, bogaci ~75% samego dochodowego. Na ich stronie masz kalkulator.