Wpis z mikrobloga

W sumie tak mnie naszło jakoś żeby to wrzucić tutaj :D Może to nie jest żadne lambo ani nic, ale uwielbiam to auto w każdym calu :) jest ze mną od lipca, zrobiliśmy razem 16 tysięcy i nie mam na co narzekać, nic się nie psuje i kocham nim jeździć. Fakt, konserwacje na zimę musiałem robić, ale mimo to i tak nie wyobrażam sobie żebym miał inny samochód :D

#pokazauto #mazda i w sumie #pokazplecy
Pobierz
źródło: comment_2b3RH2VXEQ81w5XULZeGlhjzVwaObBYn.jpg
  • 26
@mamFAJNYnick: nie ;d poprzedni własciciel dbał o to jak i o całe auto, no i ja teraz na zimę tez zakonserwowałem podwozie i blachę :D plus musiałem drzwi robić z tyłu jedne bo ktoś mi u nas pod Kauflandem wgniótł i zwiał... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@mamFAJNYnick: nie wymieniałem ;p były wgniecione trochę, to blacharz wyprostował i pomalował ;d na szczęście belka w drzwiach nie była ruszona, bo tak to bym musiał wymieniać drzwi bo ciężko by było odratować ;d a Kaufland to oczywiście jedyny sklep u nas bez kamer na parkingu więc byłem w dupie i musiałem ze swojej kieszeni dawać
@mamFAJNYnick: to się raczej nigdy nie zmieni. Kiedyś widziałem jak jakiś #rozowypasek cofał i uderzył w jakiś inny samochód, po czym wysiadł, zobaczył TYLKO swoje auto czy okej jest, wsiadł i pojechał.. myślałem że mnei krew zaleje jak to widziałem, ale na szczęście spisałem rejestracje i poczekałem na właściciela uszkodzonego auta, wyszedł, przekazałem mu to i gościu zadzwonił na policję ;d
@spokoromek: Zalezy jaka zima jest i jak duzo soli sypia :d ja mysle robic co rok, bo wtedy te koszty będą mniejsze o jakiś tysiak bo nie będzie tyle do roboty. Poprzedni właściciel rsk jak mówiłem dbal, ale konserwacji nie robił za często :d co rok jak byś robił to nie będą to takie duże koszty :d
@spokoromek: @dymek95: dużo wyszło za tą konserwację... ja zapłaciłem 600 z groszami a koleś drzwi rozbierał... no ale nie miałem nic rdzy... co roku nie ma też raczej sensu, tym bardziej, że preparat ma na ileś tam lat gwarancję (mi kazał po 2 latach sprawdzić) i po prostu jeden na drugi będzie nakładać, a to chyba nie o to chodzi...
@dymek95: ja kiedys bylem swiadkiem jak dziadek pod restauracja wycofal prosto w typa zatrzymal sie myslalem ze wysiadzie a on odjechal
wiec wbilem do sroda pytam kogo auto i mowie co sie stalo
niby byly kamery ale nie dzialaly czy cos
zadzwonili na policje powiedzialem jakie auto i poczatek tablic (to bylo kilka lat temu i dziadek cofal nowym fordem ka kolor jak na zdj ponizej) i policjant ze aut w
Pobierz
źródło: comment_56tlsYf8OYI17mAQLubzyNgFKiWhF3kj.jpg