Wpis z mikrobloga

@9Japko9: Bete też testowałem, chodziła jak gówno nie będe się oszukiwał xD Tylko że teraz coś mam ogólnie we wszystkich grach mało FPS'ów i muszę formata walnąć bo coś mi się porobiło. No i miałem nadzieję że coś tam od bety się poprawiło ;d Już totalnie nie mam pomysłu w co mogę pograć (,)
@Gizmorider: Ram tam aż tak dużo daje?
@Areooo51: 5gb ram w każdej pozycji z tego czy zeszłego roku będzie ci zamulał. Nie masz takiego złego kompa, moj ziomek na podobnym ze mna gra w RainbowSix Siege i daje rade. I właśnie przed instalacją sporo pomógł mu format. Sam jakoegoś potwora nie mam a chodzi mi na max wszystko.
@Gizmorider: Podejdę jutro do komputerowego u nas czy mają ram, jak będzie to może kupię, a jak nie to się będę musiał zastanowić bo nie wiem czy aż tak chce mi się bawić xd A co do Siege'a też w betę grałem, fajna gierka i chodziło dużo lepiej, ale to jest fajne tylko w ekipie xd
@Areooo51: Stara karta to co sie dziwisz ze beda optymalizowac gre pod karty ktore maja ze 3-4 lata. Na moim 7850 tez juz slabo gry dzialaja w tym division. 30-40 klatek w kazdej nowej grze mam na lowest.