Wpis z mikrobloga

#orange #doladowanie #njumobile #virginmobile

cześć, na wstępie przeproszę tych co w ogóle nie chcą pomóc (rozumiem, są rzeczy ważne i ważniejsze :D)

mam pytanie co do posiadania telefonu na kartę :)
ostatnio sporo naszło promocji i reklam różnych operatorów, głównie chodzi mi o rozmowy do wszystkich bez limitu (łącznie z SMSami)

chciałbym skorzystać i płacić mniej, a mieć właśnie unlimited, w dodatku zachować swój aktualny numer (jestem w Orange)

generalnie widzę, że Orange proponuje:
- 30 zł miesięcznie i mam unlimited smsy i połączenia
- 6 GB internetu (Orange Free na kartę) MIESIĘCZNIE

teraz pytanie: czy w innych sieciach opłaca się? jest jakoś taniej? 6 GB internetu to w #!$%@?ę i raczej na to już nie zważam, ale jeżeli różnica będzie około 10 zł to można się połasić o tańszą taryfę :)
dziękuję wszystkim za odpowiedzi i życzę miłego wieczoru Mirasy
  • 11
@szopen: Dobra oferta. Jeżeli jesteś z zadowolony z Orange to tam zostań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pakiet internetu będzie się sumował, więc nie zapominaj o doładowaniach lub po prostu aktywuj roczną ważność konta. Pakiet po doładowaniu wówczas też będzie ważny rok.
@OrangeEkspert: @MichaelT128: naprawdę kij tam z Internetem, posiadam tablet z kartą LTE z Plusa i tylko tam potrzebuję internet, a w razie "Wu" można postawić hotspota na fonie :D
w dodatku praca wymaga kontaktu z klientami, z tego powodu nielimitowane do każdej osoby byłoby wręcz wskazane :D
z zasięgiem nie narzekam :)

dzięki bardzo!
@kicjow: ja sam jestem zdziwiony, ale spójrz tu KLIK
odrazu jak zobaczyłem to lampka nad głową mi się zapaliła i ostatnie pół roku przed oczami przeleciało... 'po co ja do licha doładowywuję za 50 ziko...' :D
@OrangeEkspert: ale żeby się upewnić - jest tak jak napisałem? za 30 zł doładowywane miesięcznie mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (+ smsy) i w dodatku 6 GB internetu wynikające z bonusu?
@szopen: mozesz zrobic myk z przejsciem na 1 dzien do playa i powrotem do orange: dla przenoszących za 28zl nolimit kom stac sms 8gb, no i jeszcze 6gb z racji doładowania za 30zl ( ͡° ͜ʖ ͡°) wlacz rok waznosci, skarbonkę, i "masz ekstra 5zl" jak masz ty lub ktos znajomy usl. stacjonarne.