Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, ale akcja.
    Jestem singielką, ale od jakiegoś czasu spotykam się z jednym facetem. Szkopuł w tym, że on ma żonę. Ich małżeństwo to formalność, typowo- ona go nie szanuje, seksu nie ma, wspólnych zainteresowań też nie. No i jest gruba. Kiedy ja się pojawiłam w jego życiu, zaczął się częściej uśmiechać, ma chęć na wszystko, no po prostu czuje chłop, że żyje.

No i teraz najważniejsze - spotykamy się u nich w domu, kiedy ona jest w pracy. Zawsze wracała punktualnie o 17:15, a dzisiaj wparowala jak jakaś szurnięta o 13:00!

No i teraz siedzę w szafie.

Dajcie kilka plusów na pocieszenie, bo gruba locha jebła się na wyro i przegląda mirko. Może jak zobaczy ten wpis, otworzy drzwi i mnie wypuści bo szafa się zatrzasnela.

pokaż spoiler #heheszki #logikarozowychpaskow ᶘᵒᴥᵒᶅ
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

#rozdajo Mirasy! @its_a_BAIT to ja i startujemy właśnie kampanię na wspieram.to. Z tej okazji osoba wylosowana z plusujących ten wpis zgarnie ZESTAW WSZYSTKICH KOLORÓW LOŻY! I to świątecznie zapakowanych ʕ•ᴥ•ʔ Innymi słowy 300 zł, przemielonych na kilogramy szydery, do Mirasa albo Mirabelki.

pokaż spoiler konta założone po tym wpisie - wy już wiecie co... Wyniki jutro popołudniu, losowanie https://mirkolos.pw/

Na @its_a_BAIT leci #rozdajo o myszkę gamingową #roccat oraz pudło nowej gierki, a Wy chyba boicie się plusować, bo zielonka i jeszcze nam wykop zdjęcie ukrył (ಠ‸ಠ) #pozdromoderacja... Także jak ktoś chce zajebistą myszkę za free, to wiecie gdzie się macie kierować.

Co do samej kampanii - gierka jest innowacyjna. Idealnie nadaje się na imprezę i do hardcorowego grania w towarzystwie nerdów. Nic tylko klikać i zamawiać (zwłaszcza, że przez najbliższe 2 dni jest taniej).

#grybezpradu #lozaszydercow #karcianki #gryplanszowe #ladnapani dla atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (61)

Grafika komputerowa to moja pasja.
    #heheszki #motoryzacja #fiat

odpowiedzi (27)