Wpis z mikrobloga

@Mam_Glupi_Nick: To uważasz, że administracja coś zmieni, bo zaśmiecicie cały Wykop tym gównem? Oni mają Cię daleko w dupie, tak jak i całą tą po@!@#!aną aferę gimbusiarni. Widzisz, że zmienili nawet logo, żebyś się cieszył, że robisz ku@#!a aferę na wykopku?
@pawel1295: Ale naprawdę nie widzisz, że żadnej zmiany w ten sposób nie wymusisz na adminach? ONI BAWIĄ SIĘ RAZEM Z WAMI - popatrz na logo i pomyśl... :/
@Ricz: nie uczestnicze czynnie w tej akcji... jednak uwazam, ze ta akcja ma swoj sens... gdybys nie zauwazyl, m__b ma lada chwila przedstawic regulamin w nowym brzmieniu... to, ze robia tutaj #heheszki z logo, nie oznacza, ze nie maja goraco...

Sam chyba przyznasz mi racje, ze mozna miec duzo pretensji do administracji o jej niekonsekwencje, o jej humory. Bylo kilka mniejszych afer... ktore niestety nie przyniosly zadnego skutku. Moze ta cos
@muchabzz: Jaki sens? Zbanowali jednego użytkownika i przez to część wykopu dodaje znaleziska ze zbożem (oczywiście w aluzji do znanych zdjęć administratorki) po to aby wymusić na administracji zmiany w regulaminie i w składzie moderatorów? Oczywiście narzędziem jest @Elfik32, która dbała o swoją prywatność? Źle postąpiła, owszem, bany były rozdawane pod wpływem emocji ale przecież nie tylko ona jest moderatorem. Mamy jeszcze kilku innych, @m__b obiecał cofnięcie permów. To już
@fajtuapaa: >Jaki sens? Zbanowali jednego użytkownika i przez to część wykopu dodaje znaleziska ze zbożem

nie dosc ze nie masz dobrych informacji to jeszcze nie zrozumiales kompletnie o co chodzi
@muchabzz: Od bana na jednym użytkowniku się zaczęło. Wyciągnięte zostały brudy Elfik, a dokładnie jej komentarze. Dostał bana niesprawiedliwie, to fakt. Kolejni dalej prowokowali administracje tworząc wykop z najpikantniejszymi komentarzami Elfika. Nagle kogoś to zabolało i wezwał do "rewolucji". Tyle, że ta rewolucja przeistoczyła się w jedno wielkie gówno na stronie głównej.
@fajtuapaa: nadal nie rozumiesz ....... zachowujesz sie jak radziecki pionier ze spranym mozgiem , ktory zawsze bedzie wieryny idealom parti i wszystko bedzie tlumaczyl jako walka z burzuazyjna rewolucja....

juz samo uzycie przez ciebie zwrotu PROWKOWALI swiadczy o tym jak idiotycznie interpretujesz to co sie tu dzieje
@muchabzz: Oczywiście nawet nie raczyłeś mi wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi skoro ja jestem tylko, jak to ująłeś, radzieckim pionierem ze spapranym mózgiem. A słowo prowokowali idealnie pasuje do tej sytuacji. Chyba, że ostatnio słowo "prowokowali" zmieniło swój wydźwięk i brzmi teraz "używali wolności"? Hmm? Dziękuję za dyskusję, szkoda jedynie, że nie raczyłeś mnie uświadomić jakim to jestem ignorantem i co popełniłem źle. Ola boga.