•  

#ps4 #playstation #playstation4 #psstore #psn
    Kurwa mać mirki, pomóżcie. Usiłuję kupić w tym skurwiałym sklepie subskrypcję playstation plus na rok, dokładnie coś takiego:
    https://store.playstation.com/#!/pl-pl/reward_game/playstation-plus-roczna-subskrypcja-teraz-25-taniej/cid=IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

Mam przed sobą dwie karty kredytowe i jedną debetową, wszystkie działają na całym świecie, ale oczywiście w sony nie, po 100000 próbach wczoraj i dzisiaj już się z tym pogodziłem. Moje pytanie jest inne - wiem że można doładować konto za pomocą paysafecard, czy z tak doładowanego konta będę w stanie kupić tą subskrypcję, czy i tak będę musiał podpiąć kartę, żeby oni sobie łaskawie ściągnęli za rok kasę?

+: Cronox
    •  

@szczepqs: kup przez ps4. Zadziała. (kartę musisz podpiąć)

•  

@nofink: Próbowałem i oczywiście nie zadziałało. Z komórki też. Nie wiem z czego jeszcze mogę, może kurwa z czajnika :|

•  

@szczepqs: to kup prawilnie kod na ps+ na allegro i po kłopocie

•  

@szczepqs: musisz odpowiednio wpisac dane karty

Zmienili coś z kartami kredytowymi i jeśli karta nie była podana w ich "formacie", to mogą ja zablokować, tak się stało i mam ją ponownie dodać za 48h.

Zgodnie z ich wytycznymi:
      "- Wiersz adresu 1: nazwa ulicy
      - Wiersz adresu 2: nr budynku
      - Wiersz adresu 3: nr mieszkania
      - Miejscowość: miejscowość (podana w banku)
      - Kod pocztowy: bez myślników
      - Numer karty kredytowej: numer karty bez spacji i przerw
      - Rodzaj karty kredytowej: np. Visa, Maestro, MasterCard
      - Data ważności: data ważności karty
      - Nazwisko posiadacza karty: imię i nazwisko posiadacza karty (tak jak wszystkie dane - bez polskich znaków)
      - Kod zabezpieczający kartę kredytową: CVV2/CVC2 (trzy lub czterocyfrowy kod z odwrotu karty)"
      Trochę chujowe maja te wytyczne, tyle razy płaciłem kartą i tylko z Sony problem.

+: nofink, lmh_
    •  

@Vincenzo: Tak bym pewnie zrobił, natomiast w ps store jest promocja i kosztuje to niecałe 150zł. Już bym nawet machnął ręką na to 50zł, ale mnie wkurwili i nie zapłacę ani grosza więcej niż muszę :|

@maciekpod: Dodawałem te karty już sto razy z różnych urządzeń w różnych formatach etc. Zgodnie z tym Twoim poradnikiem też. Capslockiem, małymi literami, pierwsza duża, polskie znaki, bez polskich znaków, adres w dwóch liniach, adres w jednej linii, nawet stary adres wpisywałem ale też gówno. Mam jeszcze kartę w euro, ale nie uśmiecha mi się płacić kilka razy za przewalutowanie, zresztą też pewnie by nie zadziałała :|

•  

@szczepqs: to moze paysafecard ewentualnie? ale w ogole nie masz plusa? bo ta promocja jest dla ludzi ktorzy ne maja plusa

•  

@maciekpod: Przeczytaj mój wpis, właśnie o paysafecard pytam ;) Nie miałem nigdy plusa i jak tak dalej pójdzie, to nadal nie będę miał.

•  

@szczepqs: a sorry nie doczytalem, wlasnie nie wiem jak to z plusem jest, to juz wiecej nie moge na te chwile ;)

•  

@szczepqs: po trzech błędnych razach, płatność kartami jest blokowana :) należy skasować wszystkie karty i po 24h dodać je ponownie, ale bez popełniania błędów :)
      Przerabiałem to ostatnio :)

"Dzięki za skontaktowanie się z nami . Przykro nam, że masz problemy z użyciem karty płatniczej. W celu rozwiązania tego problemu będziemy musieli Cię prosić o wpisanie się na poniższej stronie:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/

Następnie wybierz zakładkę [Portfel] > [Dodaj kartę kredytową].

Kolejnym krokiem będzie uzupełnienie danych zgodnie z poniższymi wskazówkami. Prosimy o nie używanie polskich znaków:

- Wiersz adresu 1: nazwa ulicy
      - Wiersz adresu 2: nr budynku
      - Wiersz adresu 3: nr mieszkania
      - Miejscowość: miejscowość (podana w banku)
      - Kod pocztowy: bez myślników
      - Numer karty kredytowej: numer karty bez spacji i przerw
      - Rodzaj karty kredytowej: np. Visa, Maestro, MasterCard
      - Data ważności: data ważności karty
      - Nazwisko posiadacza karty: imię i nazwisko posiadacza karty (tak jak wszystkie dane - bez polskich znaków)
      - Kod zabezpieczający kartę kredytową: CVV2/CVC2 (trzy lub czterocyfrowy kod z odwrotu karty)

Przy podłączaniu karty do konta Sony Entertainment Network wykonywana jest transakcja próbna.
      Kwota 0,10 GBP jest kwota pobrana przez bank w celu weryfikacji danych karty. Kwota ta powinna zostać zwrócona na Twój rachunek.

Sprawdź również, czy Twoja karta spełnia następujące warunki:

1. Posiada funkcję płatności przez Internet.
      2. Umożliwia realizowanie transakcji międzynarodowych.
      3. Limity karty dla transakcji przez Internet wynoszą więcej niż 0 zł.
      4. Bank nie wymaga podawania kodu CVV2/CVC2 przy każdej transakcji.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do odpowiedzi na ten mail lub o kontakt telefoniczny przy użyciu danych poniżej."

+: nofink
    •  

@valdman: Wiesz co jest najlepsze? Że nawet mam blokadę na te 10 pensów! A i tak całość nie przechodzi. Komedia.

•  

Dzwoniłem do sony tydzień temu, ten sam problem, kod pocztowy chyba źle napisałem, trzy razy kombinacje płatności i blokada na wszystkie karty :) skończyło się kupieniem doładowania na allegro, lub jak masz bliżej w sklepie chyba inmedia to ma oraz empik

•  

@maciekpod: szkoda, ze mie zawowalrs skoro mnie cytowales.

Ale tak, potwierdzam.

•  

@Janocha: sorry, ale ten tekst wklejony sam rowniez dostalem z sony 3 miesiace temu ;)

•  

juz mnie to wkurwia.
      ja nie mogę dalej zaplacic, dodalem tę jebana karte ponownie, zgodnie z ich wytycznymi, zamrozili 10 pensow. Wchodzę do store, chcę zapłacić i blad ze nie można wykonać transakcji. Karta na całym świecie moge zaplacic u Sony nie. Porażka.

•  

@maciekpod: ale cytowales konkretnie mnie. Nie piszę o tekscie Sony, popatrz na screena.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: Screenshot_2016-03-18-13-55-58.png

•  

@Janocha: dobrze cytowalem Ciebie, nie chcialo mi sie szukac postu sprzed 3 miesiecy, ale to jakis problem, bo nie wiem?

•  

okazalo się, ze dane z karty musza sie zgadzać z danymi z konta PSN. Po modyfikacji adresu na Sony Entertainment udalo się dokonac transakcji.
      @szczepqs: