Wpis z mikrobloga

Serdeczne podziękowania za kolejne wyjście z piwnicy i nawet z własnego miasta i dojazd do Bielska na #katowicewykopparty lub też #bielskiewykoppiwo.

Jak już tu ktoś czyta to proponuje zmienić tag katowicki na #slaskiewykoppiwo (bo pod nim teraz będą się pojawiać wpisy). Proszę go obserwować i sorry za zamieszanie z nim związane.

Dzięki ekipie z Warszawy za wizytę. Brawa dla @Hannahalla i @Invisible22 - mam nadzieje, że wam się podobało i znowu kiedyś odwiedzicie nas. Tym razem na dłużej i w większym gronie ;)

A tak to stare i nowe gwiazdy:
@R039 @Stopa_Stefana @MajsterTS @sylwke3100
@pamietamfanzonuna @Justyna712 @matra @Zielony34
@Cinkito @paranojka @percival @pawel_niki @Jormungand
@Koszmar_zUo @Blondroll @katuluu @Masterczulki @Meow20
@UowcaTroli @kulek_stronk @dr_Batman @burbur @kruko0
@wielka_glowwa @Sather @arrent

A @Mustafek się nie wpisał :D

Pozdro dla nieobecnych @MasterSoundBlaster & @Saute :)

PS wam też się nie podobała obsługa lokalu?
PS2 dalej szukamy lokalu na większa imprezę w Katowicach (Club Garage odpada, City czy coś innego - jakiś pomysł?)
PS3 za miesiąc 23 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się Wykop Party - czy jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem? Jak tak to trzeba powoli zacząć szukać noclegu/transportu - miło jak dacie plusa pod wpisem.

#wykopiwo #listaobecnosci #katowice
Pobierz gorush - Serdeczne podziękowania za kolejne wyjście z piwnicy i nawet z własnego mias...
źródło: comment_oKxVkjMAQ7Aojpab7K6p6PBVot0fn3gU.jpg
  • 31
@Gumaa: albo PB?Neobus albo pociag (tylko ten drozszy bo od 30zl) albo wynająć busa / autobusa (tylko tutaj nie mam kontaktow i nie wiem jakie to sa ceny). Mi pasuje wyjazd w piątek nie wiem jak reszta. poki co zbieramy zainteresowanych ze slaska/katowic i bedziemy myslec co dalej. Gdzie nocowac i takie tam. Poki co nie ma tez wielu info z wroclawia co i jak dokladnie :)
@gorush: @matra: @pawel_niki:
Dzięki za organizację.
Kolejnym razem w Katowicach szykować się na #wykoppiwo czy #wykopparty? Tag się zmienia, więc domyślam się, że tylko piwo. Zresztą w drugim przypadku mógby być problem, żeby pogodzić gusta muzyczne Mirków i Mirabelek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatni raz przyjechałem autem...

wam też się nie podobała obsługa lokalu?


Mnie tam nie przeszkadzała, ale ja trochę wyżej ponad ladę
@gorush:

23 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się Wykop Party - czy jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem?

Będę.

zbieramy zainteresowanych ze slaska/katowic

Będę zainteresowany, więc z Krakowa też. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi pasuje wyjazd w piątek

Też mnie to może interesować, ale bardziej wieczorową porą.

Czyżby jakiś wesoły autobus? Pociąg? "Prywatny" bus też polecam. ;] Mam pewien kontakt co do wynajmu zorganizowanego transportu, ale to bardziej z
@idol89: chyba, że by z katowic jechali a do katowic wszyscy dojechali - mozna by wieczorem w piatek wyskoczyc w miasto z ludzi z wrocka a sobote rano cos pozwiedzac. wez mi na pw podaj swojego fb bedziemy cos myslec :)