Wpis z mikrobloga

#bgegghunt

Mirki, jeśli chodzi o łapanie jajek przez zajączka to kilka uwag mam :)

1) na 3 kontach przy pierwszych dwóch próbach nie udało mi się zebrać 2k pkt mimo złapania wszystkich jajek, dopiero trzecie dawało mi 2800pkt

2) jakby ktoś pytał to na przeglądarce w konsolę można dać ten kod:
$.ajax({
type:'POST',
url:'http://m.banggood.com/index.php?com=share&t=recordShare&fb_id=10201360908861354_10201361883845728&keyword=easter2016',
dataType:'JSON',
data:'',
success:function(res){
recordShare(res.code, Math.ceil(Math.random(1000000000)*1000000000));
}
});

Wywala błąd ale działa ;-)

Oczywiście link bezpośredni http://m.banggood.com/eggshunter20160311.html

Sprawdziłem czy da się coś zmanipulować i niestety, system generuje token, którego obejść mi się nie udało, może jakiś Mirek programista da sobie z tym radę?
  • 30
@bartan1002: W piątek ogłaszają nagrody na "mega losowanie" a 28 marca (poniedziałek, godzina 4:00 czasu polskiego) rozpoczyna się dodawanie jajek gdzie im więcej jajek dodamy tym więcej mamy szans na losowanie.
@bartan1002: Automat mam zrobiony, jajka dodaje. Prześledzę jeszcze 25,26,27 czy nie dodali nowych jajek żeby automat był gotowy. Co do zasad to tylko to co w obrazku podali i tyle. Pełnego regulaminu nie znalazłem, na forum lecą na nich że od kilku dni losują po 3x nic.
@kruprz: Hejka, mam pytanko, odnośnie Twojego wpisu do @bartan1002: Napisałeś: "W piątek ogłaszają nagrody na "mega losowanie" a 28 marca (poniedziałek, godzina 4:00 czasu polskiego) rozpoczyna się dodawanie jajek gdzie im więcej jajek dodamy tym więcej mamy szans na losowanie."
A czy nie jest tam tak napisane, że 28 marca, o 4:00 naszego czasu loteria się kończy, a 29 ogłoszą zwycięzców ? "Egg Hunt end on Mar.28th, 10:00am" ???
Bo
@kogi: Odpal w przeglądarce na kompie, potem odpal konsolę i wklej kod mój. Jak nie wiesz co to konsola to odsyłam do mojego bloga (link na codziennym wpisie) i tam masz instrukcję krok po kroku.
Wiem co to konsola...Nie mam obecnie mozliwosci odpalić na kompie i chciałbym zagrać na tel w apce ale prosi o udostępnienie na fb a tam nie ma żadnej opcji zeby to udostępnić...
@kogi: Tutaj niestety nie pomogę bo ja wczoraj sporo walczyłem aby udostępnienie na mobilnej wersji zadziałało i ostatecznie pozostał komp. Grać już mogę przez kom ale udostępnienie poszło komendą. :)
@ziemniac: faktycznie masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) 28 o 4:00 to się kończy akcja a wyniki podają 29. Sorry za wprowadzenie w błąd i dzięki za czujność. Będę starał się na bieżąco informować jak to wszystko przebiega.