Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Od urodzenia choruje na przepuklinę oponowo rdzeniową. Przez całe dzieciństwo byłem na podwórku przez to poniżany. Wszędzie chodzilem więc że starszymi kolegami majacymi po 15/18 lat a ja 9

  Poszedłem do podstawówki - gnębili mnie 5x gorzej niż dzieci na osiedlu. W 4 klasie podstawowej nie moglem juz wytrzymać i mama załatwiła mi nauczanie indywidualne aż do liceum.

  Wtedy psycholodzy powiedzieli że powinienem iść do ludzi i że w szkole specjalnej nikt nie będzie mi dokuczał. Nieprawda Pani Psycholog - Kariny i seby z tak poważnymi chorobami jak lekkie skrzywienie kręgosłupa czy dysleksja cisnęli ze mnie pompę jak ze szmaty. Dziękuję pani psycholog :)

  W lipcu rozstałem się z jedyną kobietą jaką kiedykolwiek miałem bo odkryłem że mnie zdradza. Na odchodne dowiedzialem się że jestem kaleką z wielkim łbem (mam wodogłowie)

  I CO TERAZ?

  JAJCO!

  NIGDY się nie poddam (。◕‿‿◕。)
  #wygryw #przegryw #motywacja
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  "Harda babcia"

  W pewnej szóstej klasie był spory konflikt między trzema dziewczynkami, dwie na jedną właściwie. No nie lubiły się, ponoć te dwie wciąż tej jednej dokuczały. Wychowawca, nauczyciele wiedzieli o sytuacji, psycholog cośtam działał, ale szczegółów nie znam.

  W każdym razie jednego dnia do szkoły dziewczynka przyszła z babcią, która to bez żadnych skrupułów wpakowała się na lekcje matematyki i wyciągnęła z lekcji te dwie osóbki (brak reakcji nauczyciela jest największym hitem xD).
  Dostały taka zjebke od babci, że się popłakały i przestraszyły.

  Pamiętam tylko jedno zdanie hardej babci gdy rozmawiała z dyrekcją, po tym jak dowiedziała się, że to co zrobiła to napaść,
  "Dla mojej wnuczki zrobiłabym jeszcze raz to samo"

  Babcia - bohaterka czy agresor? XD
  #dzieci #sekretariat #szkola

  pokaż spoiler Konflikt rozszedł się po kościach, rodzice się dogadali. Nikt nie wezwal policji.
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Kobieta ze Sevastopola pytana na temat mobilizacji. Mówi, że martwi się o syna, ale jest w porządku bo ma drugiego. Inny świat
  #ukraina #wojna #wideozwojny #rosja

  odpowiedzi (33)