Gorące dyskusje ostatnie 12h

Siemano Miruny i Mirabele

Prawie rok temu zrobiłem rozdajo drugiego najstarszego numeru Giganta z mojej kolekcji z dzieciństwa (picrel). Numer wysłałem zwycięzcy paczkomatem, jednak go nie odebrał i wrócił do mnie, zniechęcony wrzuciłem go wtedy gdzieś do szuflady, ale dziś na niego trafiłem i ponawiam #rozdajo.

Zielonki i udzielający się pod tagami patostreamerów nie biorą udziału.

Wysyłka pocztą lub paczkomatem na mój koszt, wylosuję jutro o północy (z niedzieli na poniedziałek). Powodzenia :)

#kaczordonald #gigant #komiksy #lata90 #gimbynieznajo
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

Instrukcja jedzenia pizzy z rukolą:
    1. Spójrz na rukolę z obrzydzeniem
    2. Ściągnij to gówno z pizzy
    3. Przeklnij w duchu osobę, która takie połączenie stworzyła
    4. Delektuj się pizza wolną od zła

#gownowpis

odpowiedzi (31)

Mireczki #rozdajo . Spośród plusujących ten wpis wylosuję osobę, której zapłacę za zamówienie w pyszne.pl do 50 zł. Losowanie #mirkorandom 21.01.2018 o 20:00.

To nie wszystko. Otwieram gabinet badania słuchu. W przyszłym tygodniu zakładam DG i potrzebuję nazwę firmy. Wpisujcie w komentarzach propozycje. Jeśli skorzystam z Twojej propozycji, przelewam odpowiednik 100 zł w wybranej przez Ciebie #kryptowaluty (spośród ETH, BTC, LTC) lub wysyłam wybrany przez Ciebie alkohol do 100 pln.

Dla inspiracji nazwy konkurencyjnych firm:

pokaż spoiler fono, świat słuchu, słuchmed, amplifon, audiomedic, usłyszeć, intersonic, kind, słuchmax, fonoton, akurison, interton, phonac, oticon, anton, beaton, audiomed, amfon, fonmed, centerton, audiomed, geers, audiolab
    pokaż całość

odpowiedzi (156)