Wpis z mikrobloga

#islam #sekielski #tvp #terroryzm #europa #przemyslenia
Obejrzałam "Po prostu" Sekielskiego i jestem - po prostu - zszokowana. Rodowici Duńczycy w sercu swojego kraju mają meczety, w których imamowie otwarcie popierają Państwo Islamskie, mówią o kamienowaniu kobiet, podżegają do nienawiści wobec Europy, której są gośćmi i która daje im wszelkie prawa oraz swobody obywatelskie, ba! która szczególnie chroni ich przed przejawami dyskryminacji rasowej czy religijnej przymykając oko na przestępstwa muzułmanów i cenzurując media.

Co na to przedstawiciele duńskich władz i duńskich mediów?

"W Danii każdy ma prawo wygłaszać swoje poglądy religijne nawet jeśli są obłąkane - to nie jest przecież przestępstwo"
Na to Sekielski: ale przecież popieranie Państwa Islamskiego, które jest organizacją przestępczą, to łamanie prawa.
"Co do tego istnieją wątpliwości/toczy się dyskusja/nie ma jednoznacznych stanowisk"

Kto i kiedy zabrał tym ludziom zdrowy rozsądek? Oni są pozbawieni jakiejkolwiek woli działania, zachowują się jak bezwolne roboty nauczone kilku standardowych formułek, są totalnie zobojętnieni na to, co wokół nich się dzieje, są wręcz otępiali. Niby mówią, że radykalny islam jest zły, ale używają do tego tak miałkich, pustych frazesów, że właściwie nie wiadomo, o co im chodzi. Widać, że każde słowo dobierają z przesadną ostrożnością, aby tylko nie wzbudzić oskarżeń o nietolerancję. W kółko powtarzają tylko "otwartość", "demokracja", "tolerancja", a nie widzą, że mają pod nosem ludzi, którzy nienawidzą tych wartości i nawołują do ich zniszczenia.

Przecież to jest obłęd! Jak można mówić o demokracji i chronić ludzi, którzy na nią plują? Czy ktoś mi poda racjonalne wytłumaczenie?
  • 9
@lucciola:

to jest paranoja. To tak jakbym trzymała pod dachem przestępcę, który mi codziennie mówi, że mnie ograbi i zamorduje. I jeszcze dawała mu jeść i głaskała po głowie.

Do tego prowadzi lewactwo i poprawność polityczna. Oni najpierw bali się jakichkolwiek wypowiedzi przeciw imigrantom, teraz są już na tyle wytresowani przez lewicową władzę że do ich świadomości nie dociera co się wokół dzieje. Tu masz przykład zderzenia się socjalistycznych ideologii z
QBA__ - @lucciola: 
 to jest paranoja. To tak jakbym trzymała pod dachem przestępcę, ...