Wpis z mikrobloga

@alex-fortune: Pewnie, że tak! Ale wpis jest odrobinę z kategorii #czarnyhumor - Europa jest obecnie jednym wielkim polem do gry w sapera, jadąc gdziekolwiek nie masz pewności, że wrócisz. Czy kiedykolwiek w życiu miałeś takie uczucie, planując podróż na terenie naszego kontynentu...?
@jesse__pinkman: Średnio raz na miesiąc ląduje na CDG we Paryżu i oczywiście myślałem o tym, bo obecnie w Europie jest bardziej niebezpiecznie niż , powiedzmy, 15 lat temu, ale umówmy się - to co tu widzimy to jeszcze nic w porównaniu do regularnej wojny, która przeciez była nie aż tak dawno ( 70 lat temu~~ ) , a także do wojny, która się dzieje teraz na bliskim wschodzie. W końcu w
Pobierz alex-fortune - @jesse__pinkman: Średnio raz na miesiąc ląduje na CDG we Paryżu i oczy...
źródło: comment_6oNmCb3Zca3nBRKnhMKkS3ynOCzPWugy.jpg
@jesse__pinkman: Zdecydowanie - wojna jest smutnym dowodem na to, że ludzie nadal nie wyrośli ze swoich pradawnych instynktów. Zwracam jedynie uwage na fakt, że kiedy Ty się martwisz, czy będzie zamach w Europie akurat jak będziesz przejeżdżał przez większe lotnisko ( szansa , załóżmy 0.5 do 1% a i tak to pewno za dużo ), Ci ludzie codziennie muszą martwić się o to, co zjedzą bo wszystko zniszczone, o to czy
@alex-fortune: Ja to rozumiem i w zupełności się z Tobą zgadzam. I myślę o tych ludziach, będąc wdzięcznym za te lata względnego bezpieczeństwa. Dlatego jestem za tym, by pomagać im tam na miejscu, gdzie dzieje się tragedia.
@alex-fortune: Gdyby poszczególne państwa mogły się dogadać, taka interwencja byłaby szybka i skuteczna. A tak zaczyna się dyskusja, kto za co odpowiada i co kto z tego będzie miał... i cała idea pomocy idzie się pie#dolić...