Wpis z mikrobloga

Wykop śledze od dawna :) ale właśnie teraz zdecydowałam sie założyć konto bo pomyślałam, ze wy drogie Mireczki i Mirabelki macie serca pełne miłości i współczucia i na pewno nie przejdziecie obok takiej tragedii jaką jest choroba malutkiej Lenki :( Ta mała istotka ma pół roku, a od małego próbuje walczyć z rakiem oka! https://www.siepomaga.pl/r/lenusiowawielkanoc jest link i jest potrzrba, żeby pomóc tej małej kruszynce, która dzielnie znosi całe leczenie co widać ma zdjęciach :) Mirki proszę o pomoc w imieniu jej samej i jej rodziców ;> potrzebna jest jeszcze duża kwota, a czasu na uzbieranie jej coraz mniej bo tylko do 11 kwietnia. Zachęcam do przeczytania i pośledzenia losów tej uśmiechniętej mimo wszystko ksieżniczki :) POMÓŻMY! mam nadzieje, ze wpis uzbiera duzo plusow i duzo Mireczkow go zobaczy i przyłączy sie do tej wspaniałej akcji ;> Trzymam za Was kciuki!! #rak #zdrowie #medycyna #leczenieraka #oczy #chorobacontent #pomocdladzieci
  • 15
@Talvisota dziękuje serdecznie, długo na to czekałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda, że tyle czasu zajęło mi założenie konta. A teraz to potrzebna jest pomoc. Tak średnio, żeby mała została bez OKA.
@Qfarcowy: Moje pytanie było bardziej w temacie "kolejne dziecko z siatkówczakiem dla którego (podobno) jedyną nadzieją jest wizyta u dr Abramsona".
Jestem ciężkim człowiekiem do pomagania w tego typu sprawach, więc spędziłem 1-2h żeby zweryfikować czy po prostu jako ten nieczuły na ludzkie (dziecięce) cierpienie cham nie mam trochę racji, żeby oczyścić sumienie. No i ogólnie sprawa wygląda tak, że w Polsce mamy prawie taką samą jakość walki konkretnie z siatkówczakiem
@pokorski: Wreszcie ktoś to napisał. Kiedyś pod znaleziskiem o zbiórce na leczenie siatkówczaka pytałam na jaki konkretnie zabieg zbierają, jakie stadium zaawansowania i co było już wykonane. Nie doczekałam się odpowiedzi. A w opisie opisane jak to w Polsce nie ma szans na leczenie i chcą usuwać oko. Po praktykach na okulistyce wiem że poziom leczenia w Polsce jest naprawdę wysoki, a amputacja to ostateczność gdy już nic nie da się
@dr_Batman @pokorski Osobiscie dokladnie również nie znam całej sytuacji, ale jestem przekonana, ze to Żadne wyłudzenie pieniędzy. Jest to chrześnica mojego znajomego, jej strona jest również na facebooku ii sama byłam zdziwiona, że dotarli do takiej dużej grupy ludzi.. Byłam przygotowana na taką opinie z Waszej strony, ale spoko każdy ma jakieś obawy przed takimi akcjami ( ͡° ʖ̯ ͡°)