Wpis z mikrobloga

Planuję w przeciągu kilku miesięcy polecieć w kilka miejsc samolotem. W związku z tym chciałbym się zabezpieczyć przed śmiercią z rąk terrorystów. Chciałbym sobie przez odprawę w walizce przenieść 100 ml tłuszczu świńskiego w woreczku, a za odprawą wyjąć go i przykleić do torby na zewnątrz z napisem "PIG FAT" i jakąś ładną świnkę narysować.
Podobnież jak świadomie dotkną takiego tłuszczu to nie trafią do nieba. A wysadzając się i rozrywając woreczek może na nich polecieć, więc nie będą ryzykować?
Ma to sens w ogóle? Nie czytałem Koranu, więc pewien nie jestem. Ponadto czy mógłbym mieć z tego powodu jakieś nieprzyjemności na lotnisku?
#pytanie #islam #terroryzm #isis #lotnisko #koran
Pobierz Wypok_spoko - Planuję w przeciągu kilku miesięcy polecieć w kilka miejsc samolotem. W...
źródło: comment_jBN0yvi44RusbDtkeq4YyU7aBlzQcWjs.jpg

Brać świński tłuszcz?

  • Tak 52.7% (39)
  • Nie, bo to nic nie pomoże 13.5% (10)
  • Nie, bo siara 10.8% (8)
  • Nie, bo mogą być problemy na lotnisku 8.1% (6)
  • Sprawdzam 14.9% (11)

Oddanych głosów: 74

  • 24
@2PacShakur: no ewentualnie, chociaż i tak wątpię. Nie wiem jak to wygląda, ale oni chyba nie krzyczą - EJ MAM BOMBA ZARAZ JĄ WYSADZĘ, PATRZCIE NA MNIE, BOMBA, ZARAZ WYSADZĘ - ALLACHU AGBAR.
Tylko krzyknie te swoje AA i wybucha, więc musiałbym do każdego muslima podejść i to powiedzieć