Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Robię #pokazmorde bo wyszło mi ładne zdjęcie z moimi bombelkami i muszę się pochwalić (。◕‿‿◕。)

  odpowiedzi (59)

 • avatar

  Uwaga, #rozdajo

  Pełen pakiet Humble Monthly.

  Warunki:

  - plus
  - konto Steam
  - zielonki mogą też, ale konto musi mieć minimum miesiąc
  - patostreamy, dupeczkizprzypadku, spermiarze i białorycerze mogą, ale się przewrócić i te głupie ryje rozwalić, bo nie mogą wygrać w moim rozdajo ( przejrzę wasze profile, debile )
  - miłośnicy oderwanych od rzeczywistości tagów też mogą sobie zrobić facepalm, bo nie wygrają
  - @Ryptun ma dwie szanse, bo łezka się w oku kręci że tak pięknie nie wygrał mojego poprzedniego rozdajo
  - @Brzozq ma dwie szanse, bo tak pięknie chciał oddać @Ryptun to, czego nie wygrał a nie wiedział że nie wygra, bo skąd miał wiedzieć że nie wygra a plusa dał, bo chciał wygrać i oddać nagrodę @Ryptun ( co tam się odjaniepawliło, nie wie nikt )
  - przysłanie mi cycków podpisanych nickiem z wypoku da ci milion szans, tylko nie mów nic mojej żonie ( właściciele męskich cycków trafią na czarną ); Zdjęcia cycków podpisanych nickiem z wypoku w garnku na głowie wygrywają #rozdajo bezapelacyjnie.

  Dlaczego #rozdajo? Bo wygląda na to, że nie umiem zrezygnować z Humble Monthly. Poza tym mam co świętować, bo kupuję nowy motocykl a zapomniałem wziać udział w #wykopaka.

  Losowanie w najbliższą niedzielę o 21:00 bo pól godziny pózniej biorę prysznic i idę spać, bo jestem stary dziadem.

  Z fartem, mordy.
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Mirko, ale pojebana sytuacja...

  W wielkim skrocie: jechałem spokojnie sobie na osiedlu samochodem, jakaś baba zablokowała pieszo mi możliwość jazdy po szosie, chciałem ją ominąć, jebneła w maskę ręką, nie pozwalała mi odjechać, widać że miała ostrą jazdę i to raczej nie alko, próbowała wsiąść mi do samochodu który wiele razy uderzała, zadrapała mnie swoim paznokciem na reku aż do krwi (jestem HDK = ban na oddawanie krwii dla mnie na pol roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdy powiedziałem że już wezwana policja jedzie zaczęła uciekać, dogoniłem ją i na klatce schodowej proponowałem mi "małe co nie co" i takie tam inne, dodatkowo latała w stringach po klatce czy. Z GOŁOM DUPOM, przyjechała Policja i SM, oberwało się i służbom fizycznie i psychicznie, Pani zaczęła wydzierać się że ma HIV i HCV, zaczęli ją zawijać A ja tym czasem siedzę w izolatce na zakaźnym... kurwa... (-‸ლ)

  To tak w ogromnym skrócie...

  A zgadnijcie kto ma nagrane wiele z tej sytuacji? No ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Nie wiem czy mam szadołbana, jak tak to do za wielu odbiorców nie trafię...

  #warszawa #patologiazmiasta #sebixkurwix #karyna #p0lka #zalesie #cotusieodpierdala #patologia
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (63)