Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Hejka! Przychodzę ze skończonym portretem Jokera ʕ•ᴥ•ʔ Przy okazji czas na #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Spośród plusujacych ten post, wylosuję osobę, która zgarnie plakat tego rysunku o rozmiarze 30x40cm.
  Na plusy czekam do czwartku 21/11/19 do godz. 20.
  Chętnych zapraszam do obserwowania mnie na
  Instagram
  Facebook
  YouTube
  DeviantArt

  Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
  Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

  #rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #film #joker #art #sztuka
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Autentyk. Nasz klient nasz pan, droga pani ta pralka się nie zmieści w drzwiach, ale ja nie chcę jej wymieniać, musi wejść, weź Pan wykuj ścianę albo coś. No to chuj ściana wykuta, pralka weszła, pryma sort. #heheszki trochę #cytrynigumiak #hydraulika #remontujzwykopem

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  Siemano mireczki. Zacząłem robić ostre sosy bardziej na sprzedaż. Kręcę się wokół otwarcia firmy, bo moje sosiwa wszystkim smakują. :P Dlatego mam dla Was dzisiaj #rozdajo Do wyboru jeden z trzech słoików. Słoiki różnią się zasadniczo tylko poziomem ostrości. Choć smakosze paprykowi poczują różnice, bo każda z ostrych papryk ma swoje posmaczki. :)
  Sos jest Paprykowo pomidorowy. Słodzony trochę cukrem, trochę brzoskwiniami z puszki. z dodatkiem octu, oleju, Najbardziej przetworzone są przecier pomidorowy i wyżej wspomniana brzoskwinia z puszki. Sosy są wegańskie. Jak dla mnie – zamienniki keczupu. Baza do zup i potraw.
  Są trzy poziomy ostrości.
  Nieśmiały Jaś - sos bez grama ostrych papryk. Jest to po prostu zajebiście smaczny słodko słony sos paprykowy, dla osób nie jedzących ostrości.
  Zuchwały Janek - Sos pikantny. Na 5 litrów sosu są wrzucone dwie papryczki Carolina Reaper czyli póki co(choć zbliża się konkurent) najostrzejsza papryka świata. Oczywiście nie będzie to ostrość z Karoliny południowej, są to papryczki z Polskiej uprawy. Choć w dalszym ciągu czuć moc. :)
  Napalony Johnny - Ostry. Są tu i Carolina Reaper, i Trinidad moruga Scorpion, Bhut jolokia w kilku odmianach, kilka odmian Aribibi, troszkę Red Savina Habanero. Sos jest ostry i to bardzo, ale dla amaorów ostrości. Jak jesz naga jolokie do śniadanka to będzie dla Ciebie po prostu ostry. :)

  Przedmiotem #rozdajo jest jeden wybrany przez Ciebie sos. Wysłany do paczkomatu na terenie Polski. Pokrywam oczywiście koszty wysyłki.
  A jak ktoś chce i lubi, to może mi zalakowaćprofil na fejsbuczku. Nazwa BĘDZIE PIEKŁO się niedługo zmieni – muszę tylko wpaść na coś ciekawego. A zmienić muszę, bo jak się okazało dałem ciała i już taka firma sprzedająca ostrości istnieje, więc nie chcę robić chłopakom(albo i dziewczynom) kwasów.
  Patole z tagów o pato strimach, bigbraderach nie biorą udziału. Zwycięzcę wybiorę przez mirkorandom za 24 godziny od wpisu. Pozdrawiam.
  #ostrezarcie #chilizgobim #hot #gotujzwykopem #gzw #chili #chilihead #papryka #papryczki #uprawiajzwykopem #gotowanie #kuchnia #gotujzmikroblogiem #ostresosy #jedzenie #mirkorandom
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)