Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim rowerowym gościom i gościcom,

Triban 340 Rockrider
http://www.decathlon.co.uk/rockrider-340-mountain-bike-yellow-id_8351518.html

Dużo mam tutaj dróżek polnych i trochę asfaltu, mało wymagający teren, ale szosa odpada.

W niskim budżecie znajdę coś lepszego? Czy dać sobie siana i wstrzymać się z zakupem do zgromadzenia budżetu 2k? Mam sporo wolnego czasu, wiec wypadałoby wytopić trochę tłuszczu.

#rower #kiciochpyta #jakirower #pomocy #uk #mtb
  • 9
@OsziOsz: Ten rower ssie. Podobają mi się te bez ściemy zrobione grafy opisujące rower ;) 1 na 5 w prawie wszystkich kategoriach. Decathlon to jednak firma.
Za 2k funtów można na prawdę zaszaleć, ale warto już wtedy przemyśleć czego dokładnie oczekujesz od roweru za taką kasę. Wchodzisz w rejon dosyć wyspecjalizowanych maszyn. Nie żebym odradzał bo sam nie jestem zwolennikiem oszczędzania, ale można za to kupić dwa fajne rowery.
@dran2: Tzn, 2k złotych :) Za 2K funtów kupuję rower kosmos, tego jestem pewien.

Na chwilę obecną potrzebuję po prostu w miarę dobrego roweru, dość akceptowalnego - takiego jakim porozbijam się po okolicznych wioskach, a po powrocie do kraju pojeżdżę nim po mieście. Ot tyle.

Miałem szosę Tribana 300 - i w pełni mogę go polecić osobom, które zaczynają przygodę z jazdą szosową, więc strzelam, że z tym nie może być