Wpis z mikrobloga

Czesc! Nazywam sie Sylwester. Moglbym napisac, ze jestem mlody i glupi, ze kazdy cos odwalal w mlodosci, ale narazilo by mnie tylko na smiesznosc. Ja jestem po prostu kretynem, ale zaczne od poczatku.

Podczas przegladania internetu znalazlem ciekawa strone z tanimi lotami. Nigdy nic tam szczegolnego nie szukalem, po prostu lubialem ogladac zdjecia i marzyc o odleglych krainach. W moje trapowskiej duszy, zawsze byla chec by posmakowac choc troche w zyciu egzotyki. I tak dni mijaly, az pewnego dnia pojawila sie oferta. TAJLANDIA ZA 300 ZLOTYCH
Nie zastanawiajac sie dlugu, kupilem w dzikim szale bilet, pozyczylem i spakowalem plecak, i polecialem. I tu zaczyna sie moj raj i pieklo. Po kilku dniach, gdy juz otrzezwialem z ekstazy, zrozumialem co zrobilem. Jestem w Azji poludniowoschodniej i mam ze soba tylko 550 zlotych. Myslalem, ze za taka kwote wroce autostopem do Polski, ale zapomnialem o jednym. WIZY - jaka droga bym nie wracal koszt wiz to wydatek 600 zlotych. Nie mam wsparcia pd nikogo i dlatego prosze was o pomoc. Kazda zlotowka moze mnie uratowac, dzieki czemu bede mial szanse wrocic do Polski. Nie moge dac wam nic w zamian oprocz szczerej wdziecznosci i relacjiz powrotu do domu.

Tutaj moje konto bankowe, za kazda forme wsparcia dziekuje. Licze rowniez na plusy by trafilo to do jak najwiekszego grona odbiorcow
#tajlandia #podroze #loty #wiza #chiny #laos #pytanie #wykop #podrozujzwykopem
PerWito - Czesc! Nazywam sie Sylwester. Moglbym napisac, ze jestem mlody i glupi, ze ...

źródło: comment_w1szw6ZO2S8fiHR8WDc9mAGHPinspfwH.jpg

Pobierz
  • 305