Wpis z mikrobloga

Hej MIrki!
Mam problem z przejściem z Openpilota na Cleanflighta na CC3D.
Wgrałem przez openpilota soft od cleanflight, ale nie stratuje-nie łączy się z GUI cleanflighta. Nie mogę wgrać też aktualizacji.
Wgrałem sterowniki do STM, próbowałem też wprowadzić płytkę w stan boota - dalej nie mogę updatować softu.
Robiłem wszytko zgodnie z tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=JIjPQ-AH4kc
Ktoś zna pomysł jak to wgrać??

Jak na razie będę musiał zostać przy Openpilocie( ͡° ʖ̯ ͡°)
#drony #budujedrona
  • 9
@Whiskas92: niestety ale szkoda zachodu, przerabiałem to ja i kilka osób które znam, nowe CF nie śmigają z CC3D, w dodatku procek tam jest trochę słaby

najlepszym rozwiązaniem jest kupno innego FC, osobiście latam na SP Racing 3 (podróbka bo oryginał to 75$ kosztuje)
@Sh1n: a da radę wgrać znowu open pilot w wgrać CF jeszcze raz? właśnie każdy z kim rozmawiałem jakoś wgrywał tego CF a później były problemy przy aktualizacjach.

Zawsze jakieś rozwiązanie wgrać open pilot jeszcze raz i znowu CF ale nie wiem w końcu jak jest z tymi wersjami nowego CF na CC3D
@konradpodgorski:
@Sh1n:
Dzieki wielkie Panowie. Jutro spróbuję jeszcze powalczyć. Mam nadzieję, że się uda, bo obawiam się problemów przy lataniu na 4s na OP. Dzięki za rady i kolejny FC to bedzie jakies Naze32 najprawdopodobniej.