Wpis z mikrobloga

Troche polatałem wokół komina 100km nawinięte:) Mam pytanie do fachowców co może być? przy prędkości 70-90km/h na 5-6 biegu, wyraźnie szarpnięcie przy gwałtownym dodaniu gazu albo taki stuk dźwięk przy nagłym odjęciu manetki. w samochodzie mam podobnie taki moment zasprzeglenia jak się domyślam ale w motocyklu jest to naprawdę wyraźny moment. może trzeba coś wymienić jakaś zębatka zdawcza, łożysko, niewiem co to może być? Pacjent to tiger800 z 2012r.
#motocykle
kaorle84 - Troche polatałem wokół komina 100km nawinięte:) Mam pytanie do fachowców c...

źródło: comment_l28WmVz1NPSEXeDC8pqHHoOBTtKiQTzB.jpg

Pobierz
  • 10
@fenomenalnie_miotam: może tak być ale to dość wyraźny moment u mnie w moto. wiem że w tylnim kole znajduje się taki zimering z kostek gumy niewiem jak to nazwać może to się z użyło. jest taki moment zasprzeglenia jak wyżej opisałem na niższych biegach się nie obiawia. U Ciebie jest podobnie?
@arturo128: jutro go podciągne i zobacze jak będzie. moge go trzymać wyżej ale to będzie miało wpływ na spalanie. zastanawiam się czy w waszych sprzetach wystepuje podobne zjawisko jak opisałem.
@PMV_Norway: to nie jest strzał z rury raczej jakieś mechaniczne zasprzęglenie taki, trach i mechanizm już ciągnie do przodu przy dodaniu albo odjęciu gazu przy tej prędkości na wysokich biegach. normalnie nie odczuwam staram się oszczędzać paliwo na trasie, przy wyprzedzaniu i nagłym uruchomieniu pieca do pracy jest taki wyraźny moment spięcia układu, Masz podobnie?