Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mireczki,

miło nam poinformować, że na stronie www.cebula.online uruchomiliśmy #bazarek.

Dzięki temu mamy nadzieję zmniejszy się ilość ogłoszeń sprzedaży na tagach
#banggood #gearbest #aliexpress #ibuygou #jd #xiaomi #blitzwolf i innych pochodnych. My ze swojej strony będziemy codziennie koło godziny 8-9 dodawać 1 zbiorczy wpis z informacją czy są nowe ogłoszenia na tagach aby to w miarę uporządkować bo mieliśmy sporo głosów aby to dla was zrobić. Zapraszam tez do pisania uwag ;-)

Zasady:
- Bazarek dostępny tylko dla użytkowników wykop.pl
- przyjmujemy ogłoszenia sprzedaży rzeczy z serwisów chińskich, Banggood, GearBest, JD, Aliexpress itd, rzeczy kupione w PL nie będą dodawane,
- 1 Mirabelka / 1 Mirek - max 10 ogłoszeń aktywnych w danym momencie,
- 1 rzecz - 1 ogłoszenie (żeby było łatwiej wyszukiwać,
- zdjęcie wymagane,
- ważność ogłoszenia - 14 dni od dodania - potem znika, będzie dzięki temu porządek,
- na początku razem z @matiwoj11 będziemy administrować ogłoszeniami aby nie było dubli i burdelu małego ;-)
- wszelki kontakt można podawać na wykop aby było łatwiej się dogadać co do zakupu,
- nie pobieramy żadnych opłat za dodanie u nas ogłoszeń, nie pośredniczymy w sprzedaży.

Zachęcam do śledzenia tagu #cebulaonline gdzie będziemy dodawać aktualne promocje na #banggood i #gearbest

Od dziś tworzymy też listę do wołania dla Mirabelek i Mirków. Zapisać się moża tutaj: Cebula Online. Będziemy was wołać abyście byli na bieżąco z promocjami.

Pozdrawiam

P.S.
Oficjalne przywitanie jeszcze dla was zrobimy razem z rozdajo ale czekam na porządne fanty dla was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

--
@kruprz
  • 16
@cebula_online: Ehh Panowie i Panie coraz więcej amatorów się bierze do zabawy w zakupy z Chin, nakupi jeden z drugim gówna i myślą, że są fajni, takie rekiny biznesu #!$%@?. A potem byle gacie za dolara sprzedają po 10 zł jak dolar po 3 złote to z 1000% marży majo, a Ty się tu męcz człowieku za 50zł dniówko jak ci dobrze pójdzie utarg... I jeszcze spamują Internet w poszukiwaniu tanich
@Dezynwoltura: Telepać to Cię powinno na stacji benzynowej gdy sobie uświadomisz że nie dość że z tych 50zł było by 60 gdyby nie podatek od dochodu, to gdy wydasz je na paliwo, gdyby nie podatki kupiłbyś go za tą kwotę 4 razy tyle.

@Dezynwoltura: Znajdź inne zajęcie, serio. Gdyby nagle połowa ludzi zarabiających na pośrednictwie w handlu, urzędników, księgowych, oraz innych pracujących w zawodach które tylko generują koszty zajęło się produkcją, innowacyjnością, czymś co przekłada się na rozwój to nagle PKB skoczyło by o kilkadziesiąt procent, gospodarka nagle by ożyła a w dłuższej perspektywie ludziom było by dużo lepiej.
@TheDuck: Czemu, bo nagle wszyscy chcą być handlarzami ? Bo tatuś karte udostępnia synkowi, a ten kupuje z Chin i potem wielce profesjonalny handlarz na Allegro podróbkami albo czas na przesyłkę 60dni haha u mnie wszystko od ręki jest i różnorodność gacie czarne, białe, czerwone, wspieram Polską gospodarkę ! A te #!$%@? żerują tylko na takich jak ja czy nawet Ty niedokładając się z podatków do budżetu. Jak te mendy z
@Dezynwoltura: Taki mamy plan aby jak najwięcej osób się przeniosło na bazarek. Ludzie zamawiali, zamawiają i zamawiać będą. PIS o ile wprowadzi podatek od paczek z Chin to i tak Majfrendy i Mirki znajdą obejście. Wolny rynek, chore jest to, że Ty jako sprzedawca, bierzesz towar od importera/hurtowni już z wysokim narzutem. Ostatnio szukałem sporej ilości dysków na 2,5 cala o pojemności 1TB. Padło na firmę WD wersja blue, na allegro
@Dezynwoltura: Gdybym miał zarabiać 50zł na dzień to nie miałbym takiego dylematu i sam szukałbym innego zajęcia. Sam nie handluje niczym z chin, kupuje tylko dla siebie i poza może pięcioma januszami biznesu ludzie robią tak samo. Większość ludzi samemu tu zarabia na swoje zabawki.

Na dzieciaka który by wydał kieszonkowe na bazarku już byś psioczył?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykro mi ale jak mam do wyboru bazarek
@TheDuck: Dobra nie chce mi się już tego wątku ciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) plusy się nie pojawiły to trzeba to przerwać.
Jeżeli chodzi o mój pierwszy post: Eh Panowie i Panie... to nie wiedziałem, że ktoś może nie znać tego czy tego dlatego się pytałem czy Ty serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
No cóż wyszła nieplanowana zarzutka,