•  

#anonimowemirkowyznania
    Kurwa jak mnie to wkurwia że obejsrana medycyna od 30 lat nie poczyniła żadnych postępów w leczeniu trądziku. Dalej to samo: gówniane maści, antybiotyki albo izoteki - alternatywy brak. Męcze się z tym gównem juz 15 lat (mam kurwa 33), a efektów kurwa nie widać, nieraz jest tak, że mam tak zasyfioną morde, że musze pić zupe przez słomkę. Byłem na każdej dostępnej diecie, nie jem mleka ani przetworów mlecznych, nie jem glutenu, fast foodów, nie pije alkoholu. Zeżarłem każdy suplement jaki kurwa istnieje. Byłem na akupunkturze miałem wbijane igły w ryj, odwiedziłem Harego z Tybetu i rosyjskich znachorów, conajmniej 50-ciu dermatologów, setki testów, badań hormonalnych, badań tarczycy, badań na alergię i jałowych posiewów, wpierdoliłem każdy dostępny antybiotyk, izotek jadłem też i co? KURWA GÓWNO. Wydałem na te wszystkie gówna conajmniej z 200k. Na papierze jestem natomiast okazem zdrowia. No ja jebie idzie się załamać. Teraz odpalam znowu izotek i jestem w sumie wkurwiony, bo musze zrzucić na siebie atom i cała ta moja wykonana przez lata praca jest po prostu nic nie warta. Do tego życie po prostu spierdala mi przez palce, bo cała moja marna egzystencja skupia się na walce z tym gównem i nie potrafie tego ignorować, bo po prostu boli mnie kurwa ryj. Byłem u kilku psychologów poza stwierdzeniem cięzkiej depresji nie wiele mi pomogli - nie polecam. antydepresanty też jadłem, ale to i tak nie było wystarczające, abym się od tego badziewia uwolnił. To tyle musiałem się po prostu wyżalić. #depresja #tradzik #zal

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
    Po co to?
    Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.

+: pounamu, P.........0 +13 innych