Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki, z kim rozmawiać, do kogo pisać w sprawie weryfikacji konta jako prawdziwe?

odpowiedzi (55)

Kiedyś nabrałam kolegę anglika, że takie buty to element tradycyjnego polskiego stroju ludowego. Uwierzył od razu, choć mówił, że to trochę okrutne dla kretów ale cóż, skoro takie były czasy.

#humorobrazkowy #heheszki #uk

odpowiedzi (18)

#lozeria 18

Dzisiejsza nagroda posiada magiczne właściwości, m.in. wykrywa obecność potworów, pozwala znaleźć magiczne obiekty, raportuje użycie magii, czy też obecność osoby posługującej się magią.

Nagroda 1: polski kajdan z serii #wiedzmin
    Sposób na wygraną: plusujesz - wygrywasz, czyli jak w normalnym #rozdajo

Nagroda 2: pierścionek zaręczynowy dla Twojego #rozowypasek
    Sposób na wygraną: komentujesz - wygrywasz, w komentarzu przedstaw w dowolny sposób (zdjęcie, opis, rebus) kobietę, z którą spędziłbyś resztę życia.

pokaż spoiler Jeżeli już taką masz, to albo #pokazrozowegopaska albo sio z brudnymi ręcami od drugiej nagrody :>

Ciekawostka ze świata Loży:
    W piątek lecimy z Black Friday, szykujcie cebuliony!

Nagroda 1: wirtualna aborcja lub datek na wybrane schronisko leci do @KromkaMistrz (podobno lepiej dać na schronisko niż na korpo, tak wyczytałem w komentarzach).
    Nagroda 2: paczka gadżetów leci do @NaSmyczy. Natomiast wszyscy macie cudowne zwierzaki, dbajcie o nie!

Zapraszam na priv po odbiór nagród. W wiadomości podaj numer Lożerii, w której wygrałeś.

Przewidywane nagrody w kolejnych Lożeriach: whisky Ardbeg, voucher na 100 PLN na PSnetwork. Jeżeli masz pomysł na nagrodę, to śmiało, pisz do mnie!

#glupiewykopowezabawy #lozaszydercow #wiedzmin3 #sapkowskinadzis #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (96)