Wpis z mikrobloga

#android #htc

HTC 10 oficjalnie zaprezentowane. Wygląda na bardzo ciekawą alternatywę dla tegorocznych flagowców, szczególnie ze względu na nacisk na dobre audio i debloating systemu. Drugi punkt wyjątkowo mi sie podoba - HTC współpracowało z Google żeby zredukować liczbę stockowych aplikacji zastępując je tymi od Google. Samsung mógłby się uczyć. Design modelu z czarnym frontem i srebrnym tyłem jest według mnie całkiem udany, mogliby jeszcze trochę popracować nad tyłem. Czekam na szczegółową recenzje aparatu, jestem ciekaw jak wypadnie w porównaniu do S7.

====> #androidnews
kocham_jeze - #android #htc

HTC 10 oficjalnie zaprezentowane. Wygląda na bardzo ciek...
  • 18
HTC współpracowało z Google żeby zredukować liczbę stockowych aplikacji zastępując je tymi od Google.


@Xava: @kocham_jeze: Idą w złą stronę - bo stronę Google. Poza tym po co współpraca z Googlem, skoro to samo robi zwykły 10 latek w 15 minut :D
@fervi:

w zła bo w stronę Google


Przypominam, ze to jest android. Android jest, uwaga, własnością Google. Jak chcesz sie od nich odciąć, to rob sobie roota i baw sie w alternatywy, większości osób to nie obchodzi.

to samo robi blablabla


Yyyy co xD
@Xava: Nie ma alternatywy dla Androida
@kocham_jeze: Android jest projektem Open Source i każdy go rozwija (tzn. jak go rozwija). A to, że większości osób to nie obchodzi to inna kwestia - ale proponowanie HIV jest "obrzydliwe"

A ile trwa wywalenie apek stockowych? 15 minut?
@fervi: Jest projektem open source, w przeciwieństwie do usług Google, bez których android to shit dla osób mających lepsze rzeczy do roboty niż kucowanie nad alternatywami. Samo wywalenie apek (nie da sie tego zrobić bez jakichś specjalnych aplikacji/roota) nic nie da, bo firma i tak traci czas na rozwijanie ich co opoźnia aktualizacje (patrz - samsung). EOT
@Xava: Zgadza się, ale mówimy o producentach, a nie użytkownikach. Na poziomie systemu mogą to wykasować
Warto wspomnieć, że aplikacje systemowe maja pełne uprawnienia :P