Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Uwaga! #rozdajo z okazji przekroczenia 150% na Kickstarterze IT Startup - Office Lockdown ʕ•ᴥ•ʔ
  Wystarczy zostawić plusa i jutro zawołam zwycięzcę.

  Jako nagroda rozdajo do wyboru wersja polska lub angielska (polska wersja dostępna od ręki, na angielską trzeba będzie trochę poczekać aż wyjdzie z drukarni).

  Co to za gra?
  W grze prowadzimy firmę IT, zagrywamy programistów, uczymy ich nowych technologii, podkradamy sobie najlepszych devów działem HR, walczymy z wypaleniem zawodowym i podkładamy sobie wzajemnie świnie.
  Wygrywa gracz, który pierwszy skończy projekt.

  IT Startup Office Lockdown to samodzielnie grywalne rozszerzenie wydanej w 2018 gry "IT Startup - Gra Karciana". Tym razem jako satyra świata IT w sosie lockdown / #postapokalipsa / home office. "Office Lockdown" zawiera 50% więcej zawartości od poprzedniej wersji gry, czyli jest samodzielnie grywalny dla max 6 graczy. Istnieje również prosty wariant solo.

  Kickstarterowe promo
  Jeśli interesuje Was wersja polska gry, to dzisiaj na https://www.itstartup.pl/ możecie się zaopatrzyć w polską wersję gry o 15 zł taniej z kodem "kickstarter". (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #karciankait

  pokaż spoiler #grybezpradu #gry #gryplanszowe
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • odpowiedzi (30)

 • avatar

  tl;dr wydałem ~30k złotych na koparkę, plusujących zawołam za rok z informacją czy się zwróciła

  Rig w tym momencie 11 kart (jednej nie ma na zdjęciu) z możliwością na 12 ale i tak jest za ciasno na stelażu. Karty od 3090, 3070, 3060Ti po 1660Ti/Super. Łącznie moc około 500Mh/s

  Wszystko na płycie Biostar TB360 BTC Pro 2.0

  Zasilanie 2x Be Quiet Dark Power 1000W

  98% gratów (poza stelażem i riserami) używana

  Czy się zwróci? - Nie wiem, ale to fajna przygoda, szczególnie kompletowanie i własnoręczne składanie/konfiguracja koparki dla kogoś kto lubi komputery

  Ale debilu przecież niebawem merge/ETH2.0. - Wiem. Niebawem, albo nie niebawem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak to mawiał Rokszild kupuj kiedy leje się krew!

  Ciekawe skąd pieniążki. - Ukradłem. A część kart kupiona z wcześniejszych inwestycji w krypto (czyli nie z uczciwej pracy!), ale kopanie w spokoju cieszy mnie jakoś bardziej niż codzienne śledzenie wykresów

  #inwestycje #inwestowanie #pieniadze #kryptowaluty #mining #bitcoin #etherum #btc #komputery #kartygraficzne
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)