Wpis z mikrobloga

833 902 - 46 = 833 856

Po 9033km, korba, łańcuch, kaseta i kółka tylnej przerzutki poszły w niepamięć, no korba jest schowana jeszcze, przy wymianie 2 i 3 blatu sprawi jeszcze komuś dużo radości :)

Wczoraj test, i ten smutek gdy wjechałem w pierwsze piaski, leśne podjazdy, ale to tylko na pierwszych kilometrach. Przyjemność z jazdy, bezcenna, wszystko płynnie i tak jak powinno być.

#ruszbydgoszcz #rowerowyrownik
Pobierz k.....3 - 833 902 - 46 = 833 856

Po 9033km, korba, łańcuch, kaseta i kółka tylnej ...
źródło: comment_iXVQ0GKdZa7Q8xVtNhViNnyuOOas6zdA.jpg
  • 8
Rower kupiłem na stronie http://www.rowerzysta.pl/ były jakieś dobre wyjęcia cenowe. Generalnie serwisuje rower poza Bydgoszczą, ze sklepów mogę Ci polecić Remar-sport na rondzie grunwaldzkim-koło żabki, właściciel zawsze wychodzi naprzeciw klientowi i stara się obiektywnie doradzić. Poszukaj roweru w intrenecie, pojedź następnie do salonu usiądź, przejedź się czy Ci wszystko odpowiada. A jak znajdziesz taniej w sieci(a znajdziesz), to zawsze możesz się targować.
@kot1003: jeżdżę sporo rowerem prawie cały rok. Mam używaną meridę z niemiec, dołożyłem pare rzeczy ale nie wiem co to korba, kaseta. Pytam serio, rok temu kumpel mi przysłał i się zaraziłem. Złożył ją ze złomu, ja poczyściłem i jeździ na tyle dobrze że nie mam zamiaru zmieniać. Przerzutki już zaczynają przeskakiwać.
@fordomaniak: Są to części mechaniczne roweru pic rel. Właśnie dlatego że mi również zaczęły przerzutki przeskakiwać, musiałem wymienić te części wraz z łańcuchem. Jeżeli chodzi o korbę byś musiał się przejść do serwisu i oni Ci doradzą(później wymienią) czy jest jeszcze sprawna, czy np. może musisz tylko jedną z tarcz wymienić.
Pobierz k.....3 - @fordomaniak: Są to części mechaniczne roweru pic rel. Właśnie dlatego że m...
źródło: comment_jBu0NaPb96yOihkjo1qMbMmiWUun2QfK.jpg