Wpis z mikrobloga

"Krótka piłka z mojej strony" - grill czy Cybermachina. Głosowanie do 24 - wyniki rano.

16 kwietnia, Sobota
Godzina 18:00
Katowice (szczegóły później)

+ Co do Wrocławia i #wroclawskiewykopparty to wyruszamy już 22 po godzinie 17. Gdyby ktoś się jeszcze wybierał i szukał towarzystwa to może dać znać.

+ Co do Warszawy i imprezy nad Wisłą - to poczekamy na lepszą pogodę.

+ Wesołe Miasteczko w Chorzowie też lepsza pogoda i na cały dzień (i tak dopiero od 1 maja czynne więc pamiętam)

+ Zawsze można spróbować wynająć domki nad wodą na weekend o ile byliby chętni na taką imprezę. :) Weekend z wykopem tylko dla twardzieli ( ͡º ͜ʖ͡º)


#slaskiewykoppiwo #katowicewykopparty + Tag spam:
#sosnowieckiewykoppiwo #bielskiewykoppiwo #bielsko #bielskobiala # #rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze #czestochowa #bytom #sosnowiec #dabrowagornicza #rudaslaska #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz #siemianowice #bedzin #czeladz #myslowice #jaworzno
gorush - "Krótka piłka z mojej strony" - grill czy Cybermachina. Głosowanie do 24 - w...

źródło: comment_lmwyKYqoq96E4M31iQ2R7d9CW7aZqbjb.jpg

Pobierz
  • 46
@gorush: U mnie szanse na pojawienie 50/50 powiedzmy. Coraz cieplej się robi ale chyba w okolicach centrum Kato nie ma miejscówek na grilla. Tak na przyszłość to u mnie w parku mam dobre miejsca na grilla czy ognisko 20 osób by się zmieściło luzem ale znów to kawał drogi bo Sosnowiec :)
chyba w okolicach centrum Kato nie ma miejscówek na grilla


@bylejaki: Jest fajne miejsce na grilla w Parku Róż przy wejściu do zoo (10 minut tramwajem od centrum Katowic + krótki spacerek parkową alejką), robiliśmy tam już parę razy imprezę, ale jest ograniczone miejsce na ławeczkach przy stołach (za to jest jeszcze kupa miejsca na trawie dookoła, więc można siedzieć na kocykach).
@kukukulfon może powiedzieć, ile osób się mieści na ławeczkach
@uczalka: Niby to tylko 10 minut tramwajem a czuję, że dla niektórych to może być problem. Wiem jak było jak pare lat temu organizowało się grilla w parku chorzowskim zadeklarowało się chyba 15 osób a dotarło może 5 czy 6. Może w parku kościuszki są jakieś miejscówki niestety nie jestem z okolic więc się nie orientuję
@gorush: Też bym mogła zabrać kocyk, a nawet frisbee, bo jest dużo miejsca do rzucania. :) Pasowałaby mi tam impreza, bo z Tauzena to na piechotkę tam mam 10 minut. ;) Pytanie tylko, czy pogoda dopisze, bo na razie prognoza trochę deszczowa. (grill i ławeczki są pod daszkiem, ale kocyki wtedy odpadają, no i przyjemniej by było grillować bez deszczu)