Wpis z mikrobloga

No i #!$%@? mi w dupę zdecydowałem idę wyrwać dzisiaj zęba... Chciałem w narkozie, ale trochę się obsrałem, że nie wstane, a i kasa spora za taki zabieg.

Będzie usuwana górna 6, ale wziąłem sobie gaz rozweselający do tego zabiegu xD Nie mam pojęcia co to, ale jak ma mi pomóc to biorę w ciemno. Jestem taki obsrany na myśl o gabinecie i fotelu.. Nie dawajcie plusów na pocieszenie, każdy plus to większy ból, tak głosi księga ulicy.
  • 7
@matevrs: Dobra rada niech ci w dziurę od razu wstawią taką watkę ze środkiem na krzepnięcie krwi. Z własnego doświadczenia wiem ze to dobry pomysł - szczegółów ci oszczędzę.
@matevrs:
Idź na zabieg usuwania zęba mądrości
Jest to bardzo bolesne więc podają ci mocne znieczulenie tzw. "Głupiego jasia"
Już po wszystkim
Budzisz się
Leżysz na krześle dentysty, zdezorientowany, próbujesz znowu zasnąć
Przychodzi mame "No dobra Anon,wstawaj idziemy"
Mame i pielęgniarka trzymają Cie za ramiona i próbują przenieść do wyjśćia
Przechodzisz obok wiatraka
Myślisz że to dźwięk śmigieł helikoptera
Spytaj pielęgniarki "Czy z sierżantem wszystko w porządku?Nie widziałem go odkąd wpadliśmy
@xgor: @Matis666: Wołam bo muszę powiedzieć, że żyje!

Trafiłem do zajebistego gabinetu, na prawdę gdyby ktoś szukał w Warszawie to chętnie ich polecę, ale żeby nie robić reklamy to nie będę tu pisał.

Po rozmowie z Panią i Panem doktorem, mimo mojego obsrania dałem się uwalić na fotel, Pani doktor obejrzała i stwierdziła, że może udać się uratować ząb leczeniem kanałowym, tylko musi go otworzyć(ja już puchnę i pocę się