Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ewa Big Pharma
  #heheszki #humorobrazkowy

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Od dziś film Projekt Lunik można oceniać na Filmwebie. Chciałem poprosić wszystkich, którzy widzieli go i mają tam konto o wystawienie swojej oceny (po wiadomościach od Was i odbiorze filmu wierze, że będą to głównie oceny pozytywne). Film ocenić można tutaj.

  Oceny są dość ważne, bo z tego co wiem często ilość osób które widziały film oraz ich odbiór jest brany pod uwagę przy okazji różnych nagród, festiwali, itp. Od czasu ostatniego zwycięztwa w GVA dostaliśmy nominację do OFFeliady w #gniezno (prawdopodobnie tam będę, więc może jakieś wykoppiwo) i podobno mamy dostać jakieś kolejne nominacje. Wiem, że film ma wiele braków pod kątem technicznym i ogólnie wiele dokumentów jest zrobionych lepiej, ale widziałem po niektórych naszych konkurentach, że mimo iż są to filmy zrobione dobrze to często są "o niczym" więc liczymy, że nadrobimy tematem :)

  Dopiero dziś będę w domu po swojej ponad 100 dniowej podróży (wracając zahaczyłem jeszcze o WykopParty w Poznaniu, chciałem podziękować wszystkim, których tam spotkałem i z którymi miałem okazję porozmawiać chociaż chwilę!). Wczoraj odebrałem nagrodę Grand Video Awards za Projek Lunik. Dzięki temu, że statuetce towarzyszy też nagroda finansowa (4k - jakieś podatki) pracę nad anglojęzyczną wersją przybrały tempa i myślę, że już w przyszłym miesiącu będziemy mogli wypuścić wersję z angielskim lektorem.

  Mam też małe ogłoszenie, z racji że w przyszłości chciałbym zrobić kolejny dokumentalny film (muszę do tego czasu trochę kilogramów zrzucić i poćwiczyć starcia bezpośrednie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wszelki wypadek) postanowiłem uruchomić tag, w którym będę informował co jakiś czas pisał na temat takich produkcji (nie będzie to często, więc może kolejny wpis dopiero za kilka miesięcy). Zapraszam do obserwowania #dokumentymg78

  #projektlunik
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)

 • avatar

  I pomyśleć, że dokładnie rok temu, przeczytałem pierwszą prywatną wiadomość na mirko od mojej wspaniałej Mirabelki @PrawdziwaLamaToJa i nie miałem wtedy pojęcia, że tak się zakocham (。◕‿‿◕。)
  Nie wspominając już o jakimkolwiek odzewie na #mirekszukazony za co po raz kolejny chwała organizatorom :))

  Trochę rzygam tęcza, za co serdecznie przepraszam, ale nie idzie się powstrzymać.
  W każdym razie chciałbym życzyć wszystkim miłego dnia i co najmniej takie samego szczęścia! (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  #zwiazki #dziendobry #chwalesie #normictwo
  #milosc
  pokaż całość

  odpowiedzi (49)