Wpis z mikrobloga

#ibuygou #xiaomi

Sklep przygotowuje od jutra 15.04 do 18.04 akcję promocyjną pod nazwą
Shop Activity.
Dotychczasowe akcje występowały w postaci różnych loterii dla klientów, a także w postaci dołączanych słuchawek do wybranych modeli, pokrowców, bądź ostatnio 3paku folijek do #redmi3 oraz #redminote3.
Tym razem już we wszystkich kategoriach pojawią się zniżki wybranych produktów nawet do 15%!
Również przy przekroczeniu progu 50$ w koszyku otrzymamy zniżkę 5$, przy ponad 120$ zniżka to 10$, a przy kwocie ponad 240$ zniżka to 15$. Wartość zniżki zostanie automatycznie dodana do koszyka, po osiągnięciu danej kwoty :)

Zasady wzięcia udziału w promocji:
W trakcie trwania Shop Activity żadne aktualne kupony nie będą aktywne.
W celu otrzymania zniżki, zamówienie musi zostać opłacone w czasie trwania promocji.
Promocja nie działa na model #mi5 w wersji 64 oraz 128

Wszystko natomiast wróci do normy po 18.04 :)

Akcja powinna rozpocząć się ok 21 godz naszego czasu, więc do tej godziny jest możliwe jeszcze użycie kuponów dostępnych pod tagiem #ibuygoukupony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam, a także zapraszam do zapoznania się z nowym #meizu Pro 6 dostępnym już teraz w preorderze!
Ibuygou - #ibuygou #xiaomi 

Sklep przygotowuje od jutra 15.04 do 18.04 akcję promo...

źródło: comment_lo8i4pdprapw3SvrOlgFaoKtQKrSM7DK.jpg

Pobierz
  • 17
@desygnat: Ceny poszły w górę gdyż na stanie w niewielkiej ilości pojawiła się mipiątka 32 czarna. Ciągle nieosiągalne jest zdobycie większej ilości słuchawek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałbym zauważyć ze cena mi5 na ibg dziś poszla w górę. Pewnie inne ceny też poszły w gore specjalnie pod "promocje".


@desygnat: I tak mieli zbyt dobrą cenę, w porównaniu z innymi, więc się nie dziwię. Ale w ogóle ze skokami cen, to stary numer i standard u ping pongów. Na ali, gear czy bang nie raz dostawałem maile od sprzedawców u których coś kupowałem, ze jest super-duper promocja, a jak
Ciągle nieosiągalne jest zdobycie większej ilości słuchawek ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ibuygou: Dlatego sobie poczekam. Chyba, że w międzyczasie inni producenci wypuszczą atrakcyjniejszy sprzęt, jak np ostatnio HTC ( ͡º ͜ʖ͡º)