Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że po ciężkim dniu, jazda takim pendolino w wagonie ciszy to świetna sprawa. Czuję jak odpoczywam, jest mi wygodnie, temperatura idealna, w słuchaweczkach gra cicho muzyczka, po prostu miód. Wbrew temu co się mówi, że przeinwestowane gówno, że drogie bilety, że PESA mogła zrobić lepsze. Ano może i tak. Ale czy mnie jadącego w błogich objęciach świetnych foteli to obchodzi? No nie bardzo :) Życie jest piękne mirki

Zastanawiam się tylko jak mam pójść się odlać, skoro siedzę przy oknie, a nie mogę zagadać do kolesia w słuchawkach siedzącego do mnie. A nie lubię byc niekulturalny:)
#pendolino #podroze #wlasnaopinia #opiniawlasna
Rococo - Powiem wam, że po ciężkim dniu, jazda takim pendolino w wagonie ciszy to świ...

źródło: comment_jwhSe4T0TYyVk7iGoAp4M3eW5xV8yKT1.jpg

Pobierz
  • 9
@Rococo: żeby teraz tylko cwaniaczki nie zaczęły w normalnych pociągach słuchać muzyki na głos, korzystać z laptopów itp. z głośnikami tłumacząc się, że to nie strefa ciszy przecież.
Co do strefy ciszy to z dziećmi tam nie wpuszczają czy gówniaki się zaliczają pod "pupile"?:P
@Mannlicher:
Celna uwaga odnośnie tych cwaniaczków. Jednak do takich akcji raczej w pendolino nie będzie dochodziło.

W tym momencie nie widzę u siebie żadnych gówniaków, więc możliwe bez kagańca nie wpuszczają.
Ale miałem kiedyś inną sytuację w "zwykłym" wagonie. Mianowicie jechała starsza kobita z małą dziewczynką, która w pewnym momencie stwierdziła, że będzie sprawdzać ludziom bilety. Na początku było śmiesznie po 50tym razie, jedna pasażerka zwróciła uwagę i zapanował spokój, raczej