•  

Zapallar, Valparaiso, Chile

Już niebawem pierwsza realizacja w tak odległym miejscu. Po Europie już jeździliśmy, no ale Ameryka Południowa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Sami sobie zazdrościmy!

#azylboners #pracbaza #chile

źródło: 12967261_1272242789457005_5055478712407906378_o.jpg

•  

@SONTE: O, co Cię do Chile sprowadza? Opowiedz coś więcej czym się tam będziesz zajmował :)

+: m..k
    •  

@GhostxT: Hej, sory za tak haniebny czas odpowiedzi. Byliśmy w bardzo egzotycznym miejscu, gdzie o internet było naprawdę ciężko! Do Chile sprowadza nas rzecz jasna klient, któremu spodobał się nasz produkt. Duża willa na obrzeżach miasta wybudowana (na nasze szczęście) w takim stylu jak ze zdjęcia (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Jesteśmy producentem folii inteligentnej, a dzięki Mirko już parę osób o nas usłyszało, dlatego mamy od tego czasu pełne ręce roboty!

+: GhostxT
    •  

@SONTE: Już myślałem, że jakiś kartel narkotykowy stoi za tak długim brakiem odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Przed dodaniem tamtego komentarza sądziłem, że za tym kontem stoi jedna osoba, która tam po prostu emigruje. Później przeczytałem trochę o Waszym projekcie na kickstarterze i już wiem nieco więcej czym się zajmujecie, fajna sprawa! Powodzenia z realizacją dalszych projektów :)

+: SONTE