Wpis z mikrobloga

Coraz poważniej zastanawiam się nad upublicznieniem wszystkich danych gdzie moja sprawa ma miejsce. Sąd nakazał sporządzenie mapek z drogami, jakie strony są w stanie zaakceptować. Gdy zobaczyłem, jaką odpowiedź wystosował urząd gminy, to zacząłem się zastanawiać, czy oni trolują, czy nie zrozumieli polecenia...
#sluzebnoscwolfika
whitewolfik - Coraz poważniej zastanawiam się nad upublicznieniem wszystkich danych g...

źródło: comment_h6SuR3ItqaJNqlILkFNY7QAacRbIfyRE.jpg

Pobierz
  • 28
@whitewolfik: W sumie gmina nie sprzeciwia się, aby po jej gruntach przebiegała droga konieczna czy po gruntach prywatnych - jest jej to całkowicie obojętne i pozostawiła to uznaniu Sądu i uczestnikom postępowania.
Także, brak propozycji wytyczenia drogi przez gminę jest neutralnym stanowiskiem, a jednocześnie korzystnym dla ciebie, gdyż gmina nie sprzeciwiła się wytyczeniu drogi po jej (przyszłych, zgodnych z MPZP) gruntach.
@whitewolfik: Natura urzędasów - nie potrafią się przyznać do błędu. No bo jak to? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#!$%@?ć równo z ziemią i nie przejmować się. Co ci mogą zrobić? ( ͡ ͜ʖ ͡)
@whitewolfik: To co pewnie już wiesz, to cała sprawa zaczęła się od sprzedaży, czy nawet dalej - wcześniejszego wydzielenia działki bez dostępu do drogi publicznej. Jest to wbrew prawu, nowa działka musi mieć dostęp do drogi albo służebność.

Z tego co wyczytałem, notariusz podpiera się tym, że w MPZP jest planowana droga - jest to mocno naciągane. (tu pytanie czy mpzp był uchwalony w momencie podziału działek ) Kolejne pytanie -