Wpis z mikrobloga

Mireczki taka zabawa: kto ma klawiaturę SWIFT-key próbuje ułożyć mniej lub bardziej logiczną wypowiedź, wybierając jedną z trzech podpowiedzi słownikowych po każdym słowie. Dozwolone jest wpisanie samemu tylko pierwszego słowa, w moim przypadku było to "W" :

W dniu 12 maja 2014 21 życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji imienin i na stronie internetowej treści. Pozdrawiam i zapraszam do licytacji. W dniu dzisiejszym otrzymałem informację od Pani gabrysi w sprawie tych blatów. W dniu 20 maja 2014 11 one są kontrolowane i monitorowane przez szkolny system zabezpieczenia przed południem. To nie jest prezentacja powerpoint lub plik z załącznika. Wrzucam do koszyka i w sumie to masz na myśli pisząc do mnie i o tym aby bateria stała na stabilnym podłożu oddalona od ludzi przynajmniej 8 metrów od morza i nie tylko w grudniu ubiegłego roku szkolnego na stronie internetowej lecz także w tym tygodniu potrzeba tych którzy decydują o tym.
  • 6
@kfasio: Miałam okazję zobaczyć zdjęcie ucznia w Polsce i Europie zachodniej części. Nie ma w sobie coś co jest w stanie idealnym. Nie wiem czy będzie to możliwe. Nie masz czasem problemu? A może nawet nie wiesz o tym?
@kfasio: Słuchaj mam nadzieję że każdy znajdzie coś dla siebie bo warunki oświetleniowe przy ścianach w tym roku nie wydają się być bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia i godziny otwarcia ofert pracy dla dzieci w wieku szkolnym. Nie wiedziałem że to nie są one, że nie jestem studentem pierwszego roku studiów magisterskich i nie tylko w tym momencie jest to możliwe.
No to #!$%@? trochę się nie wyspałem na trening wiec jakoś po południu by było. Chce abyś się pojawił jeśli chcesz. Najzabawniejsze jest to naruszenie twierdzenia Shanona