Wpis z mikrobloga

@RicoElectrico: moje wspomnienie z tym programem jest takie, że mój współlokator w czasie studiów (nie tak dawno xd) był na polibudzie i pokazał mi go u siebie na laptopie, chyba bardziej korzystał z niego w formie ciekawostek (pokazali im kiedyś na zajęciach). Ściągnął z internetu (bądź miał od razu "w pakiecie" od wujka torrenta :D) jakieś ciekawe funkcje matematyczne, zapadła mi w pamięc taka, która w czasie liczenia (chyba do konkretnych
@RicoElectrico: na studiach jakieś bezsensowne modelowanie układów. Poszedłem na staż i dowiedziałem się, że w Matlabie/Simulinku bardzo łatwo zrobić nawet całe urządzenie elektryczne ze sterownikiem.
@Kiedys_Mialem_Fejm: nieintuicyjny? Matlab jest jak jakiekolwiek IDE do programowania, w IDE też Cię nikt za rączkę nie prowadzi i nie podpowiada, co masz teraz napisać. Help i dokumentacja w Internecie jest taka, że kompletny laik poradzi sobie ze wszystkim, jak tylko wie, co chce zrobić.
@RicoElectrico: miałem tylko semestr z matlabem, ale bardzo spodobało mi się to narzędzie. bardzo fajna przygoda wprowadzająca do programowania, zwłaszcza w tak przemyślanym środowisku. szkoda że brakło czasu żeby liznąć coś z zastosowań inżynierskich ( ͡° ʖ̯ ͡°)