Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chciałem podsumować która grupa w wojnie #katolicyzm vs #gimboateizm jest bardziej zjebana. Oto co udało mi się ustalić:

Katolicy:
    1. Biorą moje pieniądze.
    2. Zmuszają kobiety do rodzenia śmiertelnie chorych dzieci, które umrą w cierpieniu
    3. Wciskają niczym nie poparte bzdury dzieciom, które nie mają szans się obronić, w publicznych szkołach.
    4. Zabraniają handlu (w niedziele)
    5. Powodują u wielu ludzi poczucie niższości i winy.
    6. Mogą przechowywać dane osobowe podmiotów, które sobie tego nie życzą.
    7. Mają ulgi podatkowe.
    8. Wpływają na prawo które dotyczy nas wszystkich.
    9. Przekonują naiwnych, żeby oddawali im swoje pieniądze w zamian za miejsce w niebie.
    10. Bardzo im przeszkadza co dwoje dorosłych ludzi robi w swojej sypialni.
    11. Hałasują dzwonami.
    12. Blokują ulice, żeby wyprowadzić obrazki na spacer.

Gimboateiści:
    1. Krytykują/szydzą z religii na portalu vikop.ru

Z pewnością coś pominąłem, dopiszcie w komentarzach.

#bekazkatoli
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

Takie zdjęcie drodzy Państwo udało mi się przed chwila zrobić Srajfonem X. Mnie wgniotło w ziemię.
    #pokazrozowegopaska #rozowypasek #pokazfoto #fotografia #chwalesie #apple #ios

odpowiedzi (148)

Wczoraj wracałem z imprezy a że byłem trochę wstawiony to złapałem #taxi na ulicy, jedziemy rozmawiamy sobie z kierowcą no i dojeżdżamy na miejsce Pan taksówkarz mówi poproszę 40 zł no to Ja oczywiście tylko poproszę paragon, złotówa już widzę zły ale wyciąga jakaś kartkę długopis i pisze na niej 40 zł i mi daje xd poprosiłem jeszcze raz o paragon to uznał że mu się kasa popsuła a pokazywał mi to wciskając guzik na terminalu. Po małej wymianie zdań i po tym jak powiedziałem że bez paragonu nie płacę powiedział że kurs za darmo i kazał wypi*rdalac.

Następnym razem znów poproszę o paragon ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Albo wezmę #uber

#warszawa trochę #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (55)