Wpis z mikrobloga

Mirko serious business. Jak mnie #!$%@? każdy kolejny post pod tagiem #wykopoczta

Wow, tak wygląda życie. Czy zawsze placicie na czas #listahanby
Ktoś poświęcił trochę czasu i kilka zł i teraz wielki ból dupy. To straszne, że wybudowaliście na czyjąś cześć piramidę, która jest teraz do zburzenia, bo NIKT. PODKREŚLAM NIKT nie ma takich zainteresowań. A może po prostu wyślijcie to, co przygotowaliście, bo może wyjdzie z tego śmieszna sytuacja, a na pewno ta osoba będzie to pamiętać, gdy dostanie prezent z nie swoim nickiem.

Ludzie są zabiegani i nie zawsze ogarną i nie będzie tu żadnej złej woli.

Ale nie, dojebmy komuś za brak listu, bo przez jego brak rozpadnie się czyjaś rodzina oraz przez nie wydane 30zł.

Co innego gdy ktoś wrzuci fotę i w ogóle nie wyśle.

#oswiadczenie #gorzkiezale
  • 23
@jak_to_mozliwe: A po #!$%@? na FB ludzie oznaczają, że przyjdą?

Wybacz, że niektórzy mają inne życie i nie wchodzą co chwilę na mirko. Tak jak powiedziałem - co innego jak wrzuci fotę i nie wyśle, jeśli się tylko zarejestrował - krytykujący to zjeby

@xhxhx: Witaj w dorosłym życiu, nie zawsze każdy zapłaci za usługi, przyjdzie na umówioną randkę czy imprezę, a bóldupcy gimba umysłowa.
@D3lt4: zapisując się zobowiązujesz się do przygotowania paczki dla osoby którą na nią czeka, paczka jest również przygotowana dla Ciebie. I teraz uwaga uwaga, wielka prawda objawiona:

Wykopoczta nigdy nie była, nie jest i nie będzie obowiązkowa.

Nie spełniając zobowiązania psujesz cały system - gdybyś włożył w #!$%@? pracy w jak najlepsze dopasowanie przesyłki do Mirka który by powiedział "meh, wal się, jednak mi się nie chce" to uwierz że byś
@D3lt4: teksty z "serious business" w piękny sposób pokazują, że ludzie mają innych dosłownie w dupie a po Tobie się tego nie spodziewałem.
Angażujesz się w coś na czym innym zależy, więc sam siebie zobowiązujesz do poświęcenia czasu. Jeśli uważasz inaczej to nie dotykaj się tego bo to przecież i tak nic ważnego, prawda?
@IrvinTalvanen: Idę o zakład, że prawie wszyscy, którzy kliknęli, że biorą udział mogą się wytłumaczyć, bo tak naprawdę chcą wziąć udział.

Rada na przyszłość?
Nie pisać, że na zdjęciu weryfikacyjnym mają się znaleźć wszystkie rzeczy do wysyłki, samo zrobienie zdjęcia z kartką, nickami i jakimś prezentem wystarczy. @b__g
@D3lt4: Nie, nie wystarczy. Gdyby wystarczyło to by nie było takich wymagań. Każdy punkt regulaminu w Wykopoczcie ma swoje uzasadnienie. Serio myślisz, że organizatorzy dodają sobie wymagania bo "hehehe a utrudnimy im zabawę"? Pomyśl trochę. Im więcej wymagań tym też więcej pracy dla organizatorów, ale nie da się tego uniknąć.
@kicioch: Do organizatorów nie mam żadnych zastrzeżeń i nie mam prawa, bo robią to charytatywnie. Zastrzeżenia mam do biorących udział, którzy zachowują się jak dzieci w podstawówce, bo ktoś nie dał im cukierków z okazji urodzin.

Edit:
Może inaczej... Czy wy #!$%@? nie macie innych zmartwień? #problemypierwszegoswiata
@kicioch: Mam i dlatego ubaw. Płacz, bo ktoś nie dostanie walentynki.

Idąc tokiem rozumowania płaczków, teraz mam nie spać z nerwów czy odbiorcy spodoba się moja paczka. Spodoba się - miło, nie spodoba - trudno.

Gdyby moja para nie wrzuciła foty - zostawiłbym sobie to, co mi się przyda i dokupił coś pasującego do tej osoby, ale ludzie kochani, bez dramatu.
@D3lt4: ja tu widzę Twoje narzekanie i brak zrozumienia, a nie ubaw.
Myślałam, żeś ogarnięty człowiek i wypowiadasz się w temacie który znasz, ale z tego co piszesz to widzę, że Ty nigdy nie byłeś w sytuacji, kiedy napracowałeś się nad przesyłką, której nie mogłeś wysłać. Więc w zasadzie #!$%@? tam wiesz jakie to uczucie. Ale mniejsza o to.

Wykopoczta nie polega na opróżnianiu szafek i wysyłaniu tego co się nie
@kicioch: I tak samo Ty nie wymagaj od innych. Ja też poświęciłem jakiś czas na zakupy, a sporo więcej nie przeczytanie całego profilu mojej pary, ale nie rozpaczałbym w przypadku, gdybym nie mógł wysłać paczki do tej osoby. Więcej empatii ludzie, a nie lincz szykujecie. #listahanby