Wpis z mikrobloga

Ok mirki spod tagu #lpg #samochody #motoryzacja - wrzucam moje spalanie na pod-paliwie z ostatniego miesiąca.

Jak widzicie, w miesiąc zrobiłem około 3250 kilometrów, co przełożyło się na wydanie na LPG £275 funtów paliwa. Jeśli wziąć pod uwagę, że benzyna jest 2x droższa (dokładnie to srednia cena benzyny to ok. £1.05 a LPG £0.497) oraz, że spalanie na benzynie jest około 10% niższe niż na LPG, wykalkulowałem, że biorąc pod uwagę ten okres z którego mam dane zaoszczędziłem...

£240 jeżdżąc na gazie w stosunku do benzyny.

Hura! Biorąc pod uwagę, że gaz założyłem już miesiąc wcześniej - oraz, że wcześniej też dużo więcej jeździłem - można uznać, że instalacja gazowa która kosztowała mnie 2800 zł (£500) już mi się dawno zwróciła. Także teraz na LPG tylko zarabiam.

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zapraszam na gównoburze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bmwsorka
Pobierz sorek - Ok mirki spod tagu #lpg #samochody #motoryzacja - wrzucam moje spalanie na po...
źródło: comment_CNYlPZMAcgNg63RaIZZPFSBfhNWk6PDm.jpg
  • 17
@sorek: kiedys gowniaki krecily beke ze pudzian ma podtlenek w hamerze .Teraz te same gowniaki stoja murem za pudzianem jak chce bic szarego na naczepach .Takze temat moze sie rozwinac w przeroznym kierunku ;)
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i zapraszam na gównoburze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: nie kojarzę czym jeździsz, masz jakiegoś klasyka (albo odwrotnie - jakaś nowa Mka?) że ma być gównoburza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: mam gaz w swoim Golfie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i śmiać mi się chce jak czytam ból dupy w temacie podtlenku ;) mam #!$%@? co inni myślą a mi jest o wiele przyjemniej zostawiać na stacji 40 zł i jeździć za to 250 km w mieście xd