Gorące dyskusje ostatnie 12h

No i mam już 18! (。◕‿‿◕。) #urodziny

odpowiedzi (115)

Jeśli chodzi o kolej to osoba, która przez jakiś czas mieszka w Japonii może mieć ogromny przeskok po przyjeździe do Polski. Nie wspominając już o pociągach odjezdzajacych co trzy minuty do swojej dyspozycji jest także WiFi (także w kiblach).

No i co ciekawe na większości stacji na peronie mamy jasno oznaczone, który wagon gdzie sie zatrzyma, a także oznaczenia dotyczące wagonow kobiecych (żeby chopaki zboczency trzymali się z daleka).

Kolej w Japonii to główny środek transportu i ciężko mi sie dziwić kiedy widzę ile dzieli nasze PKP, a ichniejsze Japan Rails.

Marzy mi sie, ze kiedyś dojdziemy do tego poziomu, a tymczasem załączam zdjęcie oznaczeń, o których mowilem ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sziszucontent #japonia
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (33)

† Poniedziałek, 20.05.2019 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Dziś dołączył do nas @Strzelec_Kurpiowski, witamy :)

·CZĘŚĆ RADOSNA·

1 Zwiastowanie Najświętszej Maryi Dziewicy
    2 Nawiedzenie Św. Elżbiety
    3 Narodzenie Jezusa w Betlejem
    4 Ofiarowanie Jezusa w Świątyni
    5 Znalezienie Jezusa w Świątyni

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwie majowym ku czci Matki Bożej. Wystarczy odmówić Litanię Loretańską podczas codziennej modlitwy. Niech umocni nas ona w wierze i codziennym chrześcijańskim życiu.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Nowa formuła codziennego wpisu, więcej tutaj

Jak odmawiać różaniec oraz o różańcu

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (41)