•  

Przed momentem odebrałem paczkę #wykopoczta od @Sojuze i muszę przyznać, że uśmiech mi z twarzy nie schodzi, więc jeśli uczucie zażenowania jeszcze mu nie przeszło, to w spokoju przejść już może :)
    Paczka z zewnątrz wyglądała na bardzo niepozorną. Zresztą, co się oszukiwać, wyglądała po prostu nieciekawie (fotka) i przez to przynajmniej jednego byłem pewien – zrobił ją jakiś #niebieskipasek :P
    Na szczęście wnętrze naprawiło wszystko. Właściwie kiedy przekopałem się przez pocięte gazety i zobaczyłem całkiem ładną kopertę na list, byłem pewien, że środek będzie dużo bardziej wartościowy od tego, co widziałem do tej pory, a gdy zobaczyłem dwie płyty Jacka Kaczmarskiego (obaj się w nim zasłuchujemy), to szeroki uśmiech pojawił mi się na twarzy i został :D
    Co oprócz tego? Nie ma może słodyczy, ale są za to dwie buteleczki z alkoholem ziołowym (postaram się zbytnio nie upodlić), zestaw do gry w statki, oczywiście list, podkładka pod piwo z Australii (wierzę, że z Australii!) i różowe coś mające nawiązywać do patrzenia na świat przez różowe okulary (ale to nawiązanie chyba bardzo luźne, bo nic przez toto nie widać) :P

Wielkie dzięki :)

źródło: i.imgur.com

+: V.....x, mulek10d +22 innych