Wpis z mikrobloga

I ja już mam swoją paczkę z #wykopoczta :D Byłaby wcześniej, gdyby mój głupi telefon raczył mnie poinformować o smsie zanim wyszłam na siłownię ( ͡° ʖ̯ ͡°) od razu przepraszam za jakość zdjęcia, lepsze wrzucę jak wrócę do domu i dorwę się do aparatu. A więc..:

Trafiłam genialnie :D z paczkomatu wyjęłam jakiegoś wielkiego potwora, w dodatku strasznie lekkie, więc się zdziwiłam bardzo. Wracam do siebie, otwieram paczkę.. i @plastic11 szkoda, że nie słyszałeś mojego okrzyku radości ()
1. Podusia. Jak z niej skisłam to ja nawet nie. "World of Aquilegia, Wrath of the Wełniak" xDDD I grafika zmiksowana z prawie wszystkich moich zainteresowań - Belfka Warlock, Purciu, Rammsten, czy to Ferrari to Vettel?, no i chyba wszystkie moje maskotki jakie tu wrzuciłam. To takie słodkie () Jak sobie pomyślę, ile Cię to człowieku musiało pracy kosztować, cały ten stalking a potem graficzenie.. Łomatko
2. Podkładka z elfką. Kolejna do kolekcji, to już szósta :D (jedną dostałam na urodziny z rysunkiem od koleżanki, uwielbiam takie osobiste prezenty)
3. Pamiątki z Goleniowa. Akurat mam po drodze między domem a studiami, może kiedyś w weekend zajadę pozwiedzać :)
4. Misiaczek na palec, jejciu jaki on jest uroczy
5. Świecznik w sweterku zrobionym przez mamę, pozdrów ją gorąco!
6. List. Bardzo mi się mordka cieszyła jak go czytałam, widać, że masz talent do pisania :) Miło mi się bardzo zrobiło jak doceniłeś moje zdolności fotograficzne. A jak mówię, że słucham R+, to mam dokładnie te same historie :D

Naprawdę świetnie mi się trafiło, dziękuję Ci bardzo zacny człowieku ʕʔ
Pobierz aquilegia - I ja już mam swoją paczkę z #wykopoczta :D Byłaby wcześniej, gdyby mój gł...
źródło: comment_kxK6Ie5afwY2an24W77LaZt9tWKE2ijl.jpg
  • 2