Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu lepię różne figurki z modeliny i zdecydowałem, że podzielę się z Wami jedną z nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZASADY:
Spośród osób plusujących ten wpis wylosuję jednego użytkownika, któremu wyślę jedną spośród figurek widocznych na zdjęciu. Wysyłam na mój koszt w przyszłym tygodniu. Figurki oryginalne, wyprodukowane przeze mnie. Losowanie w niedzielę o 14:00.
W ankiecie możecie głosować, którą figurkę chcielibyście otrzymać. Zwycięzca otrzyma tę, która zdobędzie najwięcej głosów.

OPISY POSTACI (od lewej):
Kosmita z kosmosu - żołnierz prastarej cywilizacji z odległej galaktyki, który przybył na Ziemię, aby wypełnić tajną misję.
Hodowca ślimaków (i ślimak) - tradycja wymaga od jego nomadycznego ludu hodowli niebezpiecznych ślimaków.
Kotan Barbarzyńca - Przywódca dumnego ludu kocich barbarzyńców. Siła 10, Magia 1.
Czerwony kot - czerwony jak cegła.
Żabi demon - zmęczona dusza bezlitosnego mordercy, która wyszła na powierzchnię z najgłębszych czeluści piekieł, przybierając postać czarnej żaby. Zwodzi turystów na złą drogę.

Uwaga, hodowca ślimaków jest niewyważony i trochę się giba do tyłu, ale za to ma tego fioletowego ślimaka. No i kosmita z kosmosu się przewracał, więc dałem mu podstawkę. Jeśli chcielibyście szczegółowe zdjęcia jakichś konkretnych figurek, to piszcie.
Powodzenia!

Mój tag z ludzikami: #luludziki
#rozdajo #modelina
Pobierz
źródło: comment_rLdrX5JrPwY735hAo6y5aRzK37ZiGdEb.jpg

Który ludzik ma być wysłąny zwycięzcy?

  • Kosmita z kosmosu 17.5% (24)
  • Hodowca ślimaków 13.9% (19)
  • Kotan Barbarzyńca 17.5% (24)
  • Czerwony kot 12.4% (17)
  • Żabi demon 38.7% (53)

Oddanych głosów: 137

  • 7