Wpis z mikrobloga

Dla niektórych edycja #wykopoczta dobiega do końca, sporo ludzi już dostało swoje #wykopaczka w tym ja. Dzięki jeszcze raz @Swiatek7 , leniwiec od Ciebie pilnuje komiksu :) Z kolei moja paczka leci do odbiorcy i będzie u niego/niej w poniedziałek.
Zostaje jeszcze jeden temat... czyli coroczny problem z #listahanby :/ Ja też trafiłem na niesłownego mirka i dolosowano mi inną parę. Nie będę pokazywał tutaj palcem na Ciebie, ale może się domyślisz - wstyd! ( ͡° ʖ̯ ͡°) W opisie miałeś, że lubisz komiksy DC no to kupiłem na prezent 520-stronicowy komiks "Nowa Granica" i przyznam, że jest całkiem całkiem niezły. Ale skoro nie chcesz.. no to nie :f
Dlatego robię #aciddrozdajo #rozdajo :)
Zasady/wyjaśnienia:
1. Losowanie będzie jutro (niedziela) o 9/10-tej rano ( zastrzegam sobie prawo do małego opóźnienia jeśli synek stwierdzi, że nie mogę :P )
2. Punkt drugi jest trochę z dupy ale co mi tam :P będzie śmiesznie :D mile widziane będzie obserwowanie profilu @tymon_syn_acidda xD podwójna szansa na wygranie
3. Zielonki nie biorą udziału
4. Standardowo osoby z mojej krótkiej czarnej nie biorą udziału oraz niesłowny mirek, który popsuł zabawę ale suma summarum wyszło na lepsze bo i trafiłem na porządnego nowego Mirka, no i można coś puścić na rozdajo :)
5. inb4 Prezent dla mojej pary kupiłem nowy bo ma kompletnie inne zainteresowania.
6. Wysyłka na mój koszt
7. Za zagramanicę również :)
8. Wiadomo Leniwiec nie zalicza się do wygranej :P
#gorzkiezale #komiksy #oswiadczenie
acidd - Dla niektórych edycja #wykopoczta dobiega do końca, sporo ludzi już dostało s...

źródło: comment_hlRxZDWpbJRzZWjq6hBB4RoM2SyRjKdY.jpg

Pobierz
  • 20